Grožis - Laisvalaikis - 2020-09-26

Profesionalus veido odos atjauninimas

Veido oda yra ypatingai jautri daugeliui veiksnių. Laikui bėgant ji sensta, atsiranda raukšlės, apgamai. Tai neišvengiami senėjimo procesai, tačiau galima juos gerokai sulėtinti ir atkurti jauntaviškesnę, skaistesnę odą. Veido odos atjauninimas – tai speciali grožio klinikoje atliekama procedūra, kuri neturi šalutinių veiksnių sveikatai. Skaitykite ir sužinokite daugiau apie galimybes turėti gražią, lygią, skaisčią veido odą ir nepamirškite tomis galimybėmis pasinaudoti.

Konsultacija su dermatologu

Moderni estetinė medicina turi begalę būdų kaip atjauninti odą, naudojama daugybė skirtingų procedūrų, kurios parenkamos pagal odos tipą, išankstinius kliento poreikius bei kitas aplinkybes. Atvykus pas dermatologą į kliniką, specialistas ištirs Jūsų odos būklę ir nusiskundimus bei rekomenduos labiausiai tinkamus gydymo būdus.

Frakcinio veido odos atjauninimo procedūra vertinga tuo, kad yra žymiai mažiau invazinė, o efektyvumas be galo didelis. Procedūra atliekama naudojantis lazeriu skatinant natūralius odos regeneracinius procesus. Po procedūros padidėja odos stangrumas, oda tampa mažiau porėta, raukšlės ne tokios ryškios, pašalinamos pigmentinės dėmės, atsiradusios dėl amžiaus ar saulės spindulių.

Savo odos grožiu verta pasirūpinti, nuo šiol, naudojantis moderniomis estetinėmis medicinos technologijomis, galima pasiekti pačius puikiausius rezultatus nepakenkus savo sveikatai!

Frakcinis veido odos atjauninimas pagal Jūsų poreikius! Leiskite savo odai švytėti ir vėl būti kaip naujai. Patyrę estetinės medicinos specialistai pasirūpins Jūsų odos grožiu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: