TV3 nuotr.

Profesorius A. Unikauskas grįžta į TV eterį: atskleis, kaip jaustis gerai bet kuriame amžiuje

Kiekvienas sveikatą suprantame ir ja rūpinamės skirtingai – vieni tinkamai gyventi stengiamės iš tiesų, o kiti tiesiog vaikomės madų. Tačiau jaustis geriau, matyt, norėtume visi. O kaip tą pasiekti bet kuriame amžiuje, jau visai netrukus, nuo kovo 4-osios, naujoje TV3 laidoje „Kviečiame daktarą!“ atskleis charizmatiškasis profesorius, LSMU Kauno ligoninės Vidaus ligų klinikos gydytojas, jau 10 metų puikiai pažįstamas ir televizijos žiūrovams – Alvydas Unikauskas.

Laidoje žiūrovų laukia tik moksliškai pagrįsta, tačiau suprantamai pateikta informacija bei naujausios technologijos, be kurių medicina šiandien jau nebeįsivaizduojama. Aktualios temos ir medicinos naujovės puikiai derės modernioje studijoje, o vaizdinės priemonės bus pateiktos viename didžiausių ekranų Baltijos šalyse! Taip pat laida padės atsirinkti didžiuliame kasdienės informacijos sraute bei sustabdys nuo paieškų klaidinguose, nepatikrintuose šaltiniuose.

Laidos anonsas: https://bit.ly/41bxUWt

Ne vieną žmogų gyventi sveikiau įkvėpęs A. Unikauskas tikisi, kad televizija padeda pasiekti net ir tuos, kurie įprastai savo sveikata rūpintis nėra linkę. „Stengsimės rasti kažką įdomesnio, netikėto – juk medicinoje yra labai daug niuansų, kurie kartais prapuola bendrame, standartiniame kontekste. Todėl mūsų užduotis – įnešti įvairovės ir paliesti skirtingas temas“, – sako profesorius.

Anot A. Unikausko, kiekvieno žmogaus požiūris į sveikatą skiriasi, o neretai, kad turi tam tikrų sveikatos problemų, žmonės pripažįsta tik tuomet, kai stipriai sunegaluoja. „Absoliuti dauguma lėtinių susirgimų yra mūsų pačių gyvenime atliekamų veiksmų rezultatas. Tai susiję su mityba, sportu, poilsiu ir net mūsų aplinka – toksiškais žmonėmis. Viskas priklauso nuo mūsų, ir aš įsitikinęs, kad šioje vietoje gamta nėra suklydusi“, – sako profesorius.

Tačiau nepaisant tokių skirtumų, A. Unikauskas su kiekvienu žmogumi stengiasi atrasti bendrą kalbą, o tiksliau – pasiekti jo širdį.

„Kartais žmonės tikina, kad jų gyvenimo būdas yra sveikas, tačiau pradėjus kalbėtis, kaip jie tą įsivaizduoja, paaiškėja labai keistų elementų. Supranti, kad jie ne tik neturėtų egzistuoti, bet dar ir kenkia to žmogaus sveikatai. Medicinoje ir sveikatos sistemoje egzistuoja daug keistokų teiginių, kuriuos vieni priima, o kiti – ne. Tačiau viską reikia tikrinti. Todėl šioje laidoje mes stengiamės viską sustatyti į tinkamas vėžes ir pateikti tokią versiją, kuri, mano nuomone, yra teisinga“, – sako laidos vedėjas.

Būtent todėl frazės „sveikas gyvenimo būdas“ A. Unikausko laidoje neišgirsite. „Tai – jau nutrintas terminas. O kai terminai vartojami nuolatos, žmonės to nebegirdi. Todėl aš ieškau kitų žodžių, o ši laida – puiki priemonė ne tik surasti tinkamus žodžius, bet ir pasiekti žmones.“

Norite jaustis gerai bet kuriame amžiuje? Tuomet ši laida – kaip tik jums.

„Kviečiame daktarą!“ – jau nuo kovo 4-osios, šeštadieniais, 11.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: