Lazerineklinika.lt nuotr.

Profhilo injekcijos – inovatyvi odos jaunystės paslaptis

Gyvename pasaulyje, kuriame egzistuoja begalės būdų, padedančių puoselėti veido odos jaunystę. Įvairūs masažai, botulino injekcijos, fileriai, kremai ir kitos procedūros padeda viso pasaulio moterims ir vyrams išvengti gilių raukšlių, odos sausumo ir taip džiaugtis ilgesne jaunyste. Nepaisant to, visų šių odos jauninimo metodų veiksmingumas skiriasi, tad renkantis tarp plataus jų spektro, profesionalūs gydytojai, kurie specializuojasi estetinėje medicinoje, rekomenduoja pasikliauti naujausiomis technologijomis, kreipti dėmesį į preparatą, jo istoriją, gamintoją. Vienas tokių – profhilo injekcijos. Tai natūralaus pagrindo, koncentruotos hialurono rūgšties užpildas, kurio maksimaliam veiksmingumui pasiekti vienos procedūros metu pakanka kur kas mažiau dūrių lyginant su kitomis injekcijomis.

Profhilo injekcijos – kas tai?

Profhilo injekcija – tai inovatyvus odos atkūrimo užpildas, kurio sudėtyje yra itin didelė hialurono rūgšties (HA) koncentracija. Ši procedūra ypatingai tinka tiems žmonėms, kurių odai trūksta apimties ir elastingumo, nes užuot vien tik putlindama ir užpildanti raukšles, hialurono rūgštis turi neprilygstamų drėkinamųjų savybių, skatina odoje esančio natūralaus kolageno ir elastino gamybą, taip pat pagerina odos tonusą, užkerta kelią naujų raukšlių atsiradimui.

Šis užpildas, kitaip nei visiems gerai žinomas botoksas, nekeičia veido formos ir neturi įtakos jūsų veido raumenims, o tai reiškia, jog po atliktų procedūrų seanso bus pasiektas maksimaliai natūralus rezultatas.

Taip pat verta paminėti, kad šios injekcijos gali būti naudojamos siekiant drėkinti, stangrinti, atjauninti ne tik veidą, bet ir kaklą, krūtinę bei rankų odą.

Kaip tai veikia?

Profhilo užpilde esanti hialurono rūgštis turi hidrofilinių savybių, o tai reiškia, jog vanduo yra ištraukiamas iš kūno ir sulaikomas poodiniame veido odos sluoksnyje. Specialistai teigia, kad ši priemonė labiau veikia tarsi odos „drėkintuvas“, o ne užpildas, todėl ji ypatingai tinka tiems, kurių oda yra pavargusi, išsausėjusi, suglebusi.

Turbūt kyla klausimas: kiek laiko po injekcijos turi praeiti, kad būtų pastebimas poveikis? Oda taps drėgnesnė, labiau švytinti ir stangresnė praėjus 3-5 dienoms po injekcijos. Tiesa, tolimesnės dvi savaitės yra taip pat labai svarbios, kadangi odoje įvyksta intensyvūs kolageno ir elastino gamybos procesai, taigi prasideda antrinis odos stangrinimo etapas, po kurio rezultatai tampa dar akivaizdesni.

Norint pasiekti maksimalių rezultatų, specialistai rekomenduoja atlikti du procedūros seansus – būtent po antrosios procedūros praėjus dviems mėnesiams bus pastebimas didžiausias efektas. Pakartotinai procedūrą reikėtų atlikti praėjus šešiems mėnesiams.

Kokio amžiaus žmonėms skirtos profhilo injekcijos?

Ši procedūra gali būti atliekama labai įvairaus amžiaus žmonėms. Visgi daugelio klientų, besirenkančių šią procedūrą, amžius viršija 30 metų. Tiesa, šis skaičius nėra atsitiktinis, būtent nuo trisdešimties odoje itin sumažėja kolageno, elastino ir hialurono rūgšties kiekis, todėl atsiranda pastebimų senėjimo požymių, tokių kaip blanki oda, raukšlės, įtrūkimai, drėgmės stygius. Profhilo injekcijos veikia tam, kad efektyviai panaikintų visa tai.

Taip pat verta paminėti, kad procedūra atliekama ne tik moterims, bet ir vyrams, norintiems atsikratyti odos senėjimo požymių: padidinti jos elastingumą, užpildyti smulkias raukšleles, atstatyti odos tonusą ir drėgmę.

Kam procedūra nerekomenduojama?

Profhilo procedūra yra visiškai saugi ir atliekama medicininį išsilavinimą turinčių profesionalų. Nepaisant to, procedūros nevertėtų atlikti nėščioms, krūtimi maitinančioms moterims, pacientams, turintiems silpną imunitetą, taip pat alergiškiems tam tikroms profhilo sudedamosioms dalims arba kenčiantiems nuo įvairių uždegimų ar ligų (lūpos pūslelinės, aknės ir t.t.).

Kaip atliekama ši procedūra?

Prieš pradedant procedūrą, ją atliekantis gydytojas kruopščiai nuvalo odą. Tuomet į iš anksto numatytas vietas, tiesiai po odos paviršiumi smulkiomis adatėlėmis yra sušvirkščiamas profhilo užpildas.

Matomiems estetiniams rezultatams pakanka vos 5 injekcijos taškų kiekvienoje veido pusėje, o tai reiškia, kad iš viso reikės 10 nedidelių dūrių. Pati procedūra trunka vos 20 minučių, o tai yra kur kas komfortiškiau lyginant su procedūromis, kurių metu naudojami kiti populiarūs užpildai.

Po injekcijos profhilo užpildas greitai ir tolygiai pasiskirsto po oda – neprireikia jokio masažo ar papildomos stimuliacijos. Tiesa, iškart išėję iš kabineto akivaizdžių rezultatų nepamatysite – tam prireiks kelių dienų. Profhilo injekcijos būtent tuo ir pasižymi, jog skatina pačios odos individualią regeneraciją. Visgi jeigu tik ką po procedūros pamatote šiokių tokių nelygumų, nerimauti nevertėtų, jie turėtų išsilyginti per 24 valandas.

Kaip ir minėjome, maksimaliems rezultatams pasiekti rekomenduojama atlikti dviejų procedūrų seansą, tarp kurių turėtų būti 4 savaičių pertrauka.

Ar skausminga? Šis klausimas labai individualus, priklausomai nuo kiekvieno jautrumo bei kitų faktorių. Visgi specialistai pažymi, jog procedūros metu yra normalu jausti nedidelį skausmą, labiau primenantį perštėjimą, kuris trunka vidutiniškai apie 20 sekundžių nuo adatos įbedimo.

Kaip elgtis po procedūros?

Iš medicininės pusės, ši procedūra nėra sudėtinga, todėl netgi tą pačią dieną galėsite užsiimti kasdieninėmis veiklomis. Visgi specialistai įspėja, kad pirmąją dieną po injekcijų reikėtų vengti didelio fizinio krūvio, neiti į pirtis, saunas, karštą vonią. Taip pat patartina vengti tiesioginių saulės spindulių ir nevartoti alkoholinių gėrimų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: