Pradžia Kultūros naujienos Aktualijos Projekte „Laisvės ir tapatybės ženklai“ – Panevėžio TLK

Projekte „Laisvės ir tapatybės ženklai“ – Panevėžio TLK

1302
0

Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) kartu su dar devyniolika kitų Panevėžio miesto kultūros, meno ir mokslo, teisės, sveikatos, sporto, verslo, savivaldos įstaigų tapo Panevėžio miesto dailės ir Fotografijos galerijų projekto „Laisvės ir tapatybės ženklai“ partnere. Panevėžio TLK Gyventojų aptarnavimo skyrių papuošė panevėžiečio fotografo Evaldo Ivanausko 2011 m. daryta nuotrauka „Tiltas“ ir nuoroda, kur galima pamatyti kitus projekto dalyvių fotografijos darbus.

Šis projektas – tai skirtingose miesto vietose išsidėstęs dviejų fotografijos parodų ciklas, kviečiantis žiūrovus artimiau susipažinti su Panevėžio miestu, svarbiais kultūros objektais, čia pat greta vykstančiais reiškiniais. Birželio 16 d. šio fotografijų projekto parodos pristatymas visuomenei vyko Panevėžio autobusų stotyje.

Pasak organizatorių, tai 1-oji projekto paroda, išsidėsčiusi 20-tyje Panevėžio miesto įstaigų, tapusių projekto partneriais. Kiekviena iš jų savaip atskleidžia miesto tapatybę ir svariai prisideda prie laisvos ir savo vertę suvokiančios visuomenės raidos. Įstaigų partnerių patalpose eksponuojama po vieną didelio formato fotografiją, kartu pateikiant nuorodas į vietas, kuriose rodomi kiti projekto darbai.

Šiuo projektu siekiama per meno kūrinius skleisti pilietines nuostatas, atpažįstant savo laisvės bei tapatybės ženklus. Tikimasi, kad žiūrovai, keliaudami nuo vieno kūrinio prie kito, ne tik aplankys ir apžiūrės žinomų meistrų fotografijas, bet taip pat susipažins su kitais svarbiais miesto objektais.

Panevėžio TLK pastatas 2014 m. įrašytas į kultūros vertybių registrą. Tad atvykusieji pasižiūrėti E. Ivanausko fotografijos, kartu apsilankys 1937 m. specialiai prieškario Ligonių kasai statytuose rūmuose, turės galimybę Gyventojų aptarnavimo skyriuje sužinoti tai, kas aktualu ir kas susiję su privalomuoju sveikatos draudimu ar sveikatos priežiūros paslaugų teikimu.

 

Panevėžio teritorinė ligonių kasa

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.