Projekto ,,Aš – lyderis” nugalėtojams – kelionė į Briuselį

Gegužės 1 d. startavo dar vienas Seimo nario Domo Petrulio inicijuotas projektas „Aš – lyderis“. Jis skirtas Panevėžio miesto ir rajono 9–11 klasių mokiniams.

Konkurso tikslas – skatinti mokinių mokymosi motyvaciją, pilietinį aktyvumą, nuteikti moksleivius sėkmingam mokymuisi, aktyviam ir kūrybingam dalyvavimui pilietiniame, kultūriniame bei sportiniame gyvenime. Atrankos kriterijai – labai geri mokymosi, sporto, meninės ir kitos neformaliojo švietimo veiklos pasiekimai, pilietinis aktyvumas. Už kiekvieną veiklą bus skiriami taškai. Du mokiniai (vienas iš Panevėžio miesto ir vienas iš rajono), surinkę daugiausia taškų bus apdovanoti kelione į Bruselį. O pirmieji lyderių dešimtukai (10 mokinių iš Panevėžio miesto, 10 mokinių iš rajono) apdovanojami kelione į Vilnių.

Mokyklose pagal pirmojo pusmečio (arba 1 ir 2 trimestrų) rezultatus iki birželio 1 d. išrenkami konkurso vertinimo kriterijos atitinkantys mokiniai. Šių mokinių veiklos aprašus, patvirtintus mokyklos direktoriaus, Panevėžio rajono mokyklos pateikia Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriui, o miesto mokyklos – Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriui.

Mokyklų lyderių konkursą organizuoja Seimo narys Domas Petrulis kartu su Panevėžio miesto Švietimo skyriumi, Panevėžio rajono Švietimo, kultūros ir sporto skyriumi bei nevyriausybinėmis organizacijomis – Panevėžio „Apskritasis stalas“ ir Panevėžio rajono „Apskritasis stalas“.

Šis konkursas – puiki galimybė paskatinti tuos mokinius, kurie ne tik gerai mokosi, bet ir yra aktyvūs, kūrybiški, drąsūs ir iniciatyvūs.

 

Seimo nario Domo Petrulio biuro informacija

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: