Projekto „Atrask save“ dalyviai ugdys papildomus gebėjimus ir kompetencijas

2016 m. balandžio 7 d. pasirašyta sutartis tarp teritorinių darbo biržų ir UAB „Inlinen“ dėl Europos socialinio fondo lėšomis finansuojamo projekto „Atrask save“ pasirengusių darbo rinkai jaunuolių papildomų gebėjimų ir kompetencijų ugdymo paslaugų teikimo.

Viena iš projekto „Atrask save“ tikslinių grupių – pasirengęs darbo rinkai 16-29 metų jaunas bedarbis. Projekto dėka, kiekvienam minėtos grupės dalyviui numatytas paslaugų paketas, kurį sudarys grupiniai užsiėmimai ir supažindinimas su potencialiais darbdaviais. Ugdant papildomus gebėjimus ir kompetencijas jaunuoliai išmoks efektyvaus savęs pristatymo darbo paieškos ir darbo situacijose, valdyti konfliktines ir stresines situacijas, susipažins su vietos įmonėmis, paklausiomis darbo vietomis ir joms keliamais reikalavimais. Jaunuoliai galės realiai susipažinti su trimis įmonėmis, veikiančiomis gyvenamoje savivaldybėje. Darbdaviai pristatys vykdomas veiklas, supažindins su gamybos procesais, įmonės taisyklėmis, darbų saugos reikalavimas.

Projektas „Atrask save“ įgyvendinamas visoje šalyje, o projekto veiklos vykdomos visų savivaldybių teritorijose. Planuojama, kad papildomų gebėjimų ir kompetencijų ugdymo priemonėse dalyvaus daugiau kaip 420 Panevėžio regiono jaunuolių.

Lietuvos darbo biržoje viešojo – pirkimo pardavimo sutarčių pasirašyme dalyvavo ir sutartį dėl pasirengusių darbo rinkai jaunuolių papildomų gebėjimų ir kompetencijų ugdymo paslaugų teikimo pasirašė Panevėžio teritorinės darbo biržos direktorius Viktoras Trofimovas. Direktorius pasidžiaugė, kad jau nuo balandžio 25 d. prasidės projekto „Atrask save“ veiklos su pasirengusiais darbo rinkai jaunuoliais ir atsiras daugiau galimybių jaunimui darbo rinkoje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: