Pradžia Bendruomenės naujienos Projekto „Atrask save“ II-asis etapas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai

Projekto „Atrask save“ II-asis etapas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai

0

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijoje pradinių klasių mokiniai vykdo projektą „Atrask save“, sukurtą remiantis Ugdymo karjerai programa, kurios tikslas – sudaryti sąlygas mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas.

Šiais mokslo metais projekto veikla skirta kariūnams.

Pirmajame projekto etape mokiniai rinko medžiagą apie tai, kaip tampamas kariūnais, kokia kariūno kasdieninė veikla, kaip kariūnai leidžia laisvalaikį. Sukauptos žinios atsispindi mokykloje eksponuojamoje dailės darbelių parodoje.

Antrojo projekto etapo, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, mokiniai laukė labiausiai. Vasario 10 dieną į Panevėžio „Ąžuolo“ progimnaziją atvyko Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės kariūnai.

Kariūnai paruošė net keturias mokinius labai sudominusias veiklas, kurios skatina domėtis savo krašto istorija, būti atsakingais už mūsų dabartį ir ateitį.

Mokiniai išklausė pasakojimą apie Lietuvos kariuomenę, susipažino su praktiniais patarimais gyventojams kaip elgtis nelaimių ir karo atvejais.

Daugiausiai emocijų sukėlė kariūnų atsivežti ir pademonstruoti ginklai bei kariūnų organizuotos estafetės.

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos bendruomenė džiaugiasi ir didžiuojasi turėdama galimybę bendradarbiauti su Lietuvos kariuomenę atstovaujančiais Krašto apsaugos savanorių pajėgų 5-osios rinktinės kariūnais, kurie puikiai reprezentuoja Lietuvos kariuomenę visuomenėje, padeda įgyvendinti vaikų ir jaunimo karinio, patriotinio ugdymo projektus bei sumaniai ugdo karjeros kompetencijas.

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė Sigita Andrijauskienė

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.