ProRentus sudarė galimybę studentams gauti atlygį už praktiką

Viena Panevėžyje įsikūrusi verslo įmonė savanoriškai rems į praktiką išėjusius studentus!

Keliems Panevėžio kolegijos studentams pasisekė. Viena Panevėžio įmonių – bendrovė ProRentus, savanoriškai padovanojo apmokamą praktiką, bei žada, esant poreikiui, studentams suteikti mentorystės pagalbą. Tai – kol kas vienintelė mieste tokia iniciatyva, skatinanti jaunus žmones pamatyti galimybes, prilyginamas užsieniui, o esančias čia, Lietuvos regionuose.

Sėkmingai Lietuvoje ir užsienyje inžinerines paslaugas teikianti besiplečianti įmonė „ProRentus“ atrinko kelis Panevėžio kolegijos studentus, kuriems suteiks galimybę ne tik atlikti praktiką, bet ir būti už tai skatinamiems stipendijomis. Tai Panevėžio kolegijos iniciatyva rengtas konkursas, po kurio įmonė nusprendė apdovanoti ne vieną, o visus dalyvavusius studentus.

Kol kas tai – bene vienintelė verslininkų iniciatyva remti studentus praktikos metu Panevėžyje. Tikimasi, kad tai bus puikus pavyzdys ir kitoms įmonėms motyvuoti, o galbūt ir pritraukti jaunus specialistus. „ProRentus“ vadovai tiki, kad panašios iniciatyvos gali turėti įtakos ne tik įmonių ar aukštųjų mokyklų, bet ir viso regiono vystymuisi.

Įmonės vadovas Linas Adomavičius teigia, kad ProRentus suteikia galimybes motyvuotiems studentams praktiką atlikti ir be specialaus konkurso, ar asmeninio kvietimo. Svarbiausia – motyvacija. Juolab, kad bendrovė auga ir nuolat plečiasi.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *