PST Biržuose rengiasi gatvių rekonstrukcijos darbams

Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas susitiko su AB „Panevėžio statybos trestas“ pardavimų direktoriumi Robertu Šulskiu, PST filialo „Gerbusta“ direktoriumi Kęstučiu Kastricku ir statybos darbų vadovu Vytautu Žiliu. Susitikimo metu aptarta Biržų miesto Birutės ir Radvilos gatvių projekto darbų eiga.

„Reikia pasidžiaugti, kad projekto vykdytojai ir žiemos metu derina projekto darbų veiklas, rengia būtinus dokumentus, bendrauja su savivaldybės administracijos projekto vadovais ir specialistais. Tikiu, kad rangos darbai bus pradėti, kai tik leis oro sąlygos“, – teigė meras V. Jareckas.

AB „Panevėžio statybos trestas“ laimėjo konkursą atlikti kitos paskirties inžinerinių statinių Biržuose, Radvilos g. 3, bei susisiekimo komunikacijų (Radvilos gatvės) ir Birutės gatvės rekonstravimo projektus.

Dalies piliavietės teritorijos (Radvilos g. 3, Biržai) bei Radvilos gatvės rekonstrukcijos metu numatyti rekonstruoti Radvilos gatvę, įrengti automobilių stovėjimo aikštelę, pėsčiųjų ir dviračių takus, stebėjimo kamerų bei teritorijos apšvietimo sistemas, su joms funkcionuoti reikalingomis inžinerinėmis komunikacijomis.

Taip pat numatyta rekonstruoti universalų sporto aikštyną, esantį greta sporto mokyklos, įrengti aikšteles laikiniems statiniams (burlenčių saugojimo ir aptarnavimo punktui, kilnojamajam viešajam tualetui sezono metu pastatyti ir pan.), įrengti laiptus bei pastatyti lieptelį, vedantį nuo piliavietės teritorijoje esančio pliažo per gynybinį pilies pylimą, į pilies kiemą.

Birutės gatvėje bus naujai asfaltuojama gatvės danga, įrengtas šaligatvis. Taip pat bus sukurta laisvalaikio zona su automobilių stovėjimo, vaikų žaidimų bei guminės dangos krepšinio aikštelėmis.

Biržų rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: