PST verslo centre U219 įsikurs Danfoss

AB Panevėžio statybos tresto (PST) nekilnojamojo turto (NT) plėtros įmonė UAB „Šeškinės projektai“, sostinėje vystanti 15.000 kv. m ploto verslo centrą U219, pasirašė sutartį dėl patalpų nuomos su „UAB Danfoss“.  Tai tarptautinė bendrovė tiekianti išmanius ir efektyviai energiją naudojančius gaminius, paslaugas bei sprendimus.

,,Verslo centrą ,,U219“ pasirinkome todėl, kad šis verslo centras atitinka šiuolaikinius ir novatoriškus reikalavimus biurams pagal BREEAM standartą. Danfoss įmonė kelia aukštus reikalavimus pastatų kokybei ir energetiniam efektyvumui. Pasirinkimui įtakos turėjo investuotojo geras vardas ir požiūris į kokybę“, komentuoja  UAB ,,Danfoss“ generaline direktorė Agija Galeja Bajaruna.

„Projektuodami verslo centrą ypatingą dėmesį skyrėme tiek technologijoms, tiek architektūrai. Taip pat turėjome tikslą pastatą organiškai įkomponuoti į esamą aplinką. Pastate bus patogu dirbti. Čia sukursime erdves, kurios skatintų susitikti, bendradarbiauti ir įkvėptų kurti kasdien“, sako U219 atstovas Adomas Jokubaitis

Verslo centras įsikūręs ant Šeškinės kalno, prie vienos pagrindinių Vilniaus arterijų – Ukmergės gatvės. Investicijos siekia 30 mln. Eur.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: