Pučiamųjų muzikos festivalis „Dūdų vasara“ vėl su mumis!

Praeitą penktadienį Laisvės aikštėje prieš kavinę „Galerija XX“ įvyko iškilmingas muzikinės šventės atidarymas. Festivalį pradėjo Panevėžio rajono Naujamiesčio kultūros centro-dailės galerijos vario dūdų orkestras „Aukštyn“ (vadovas Remigijus Vilys).

Tai jau dvyliktus metus iš eilės vykstantis ir ilgiausiai trunkantis orkestrinės muzikos festivalis Lietuvoje, kurio metu kiekvieną penktadienį 17 val. Panevėžio Laisvės aikštėje galima pasiklausyti profesionalų gyvai atliekamos muzikos. Toks muzikinis projektas yra prieinamas visiems, nes vyksta atviroje erdvėje ir yra nemokamas. Tad nuo gegužės 15 d. iki pat rugsėjo pabaigos penktadienio vakarais pamatysime 20 koncertų, o jų dalyviai – žinomiausi Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrai, svečiai iš Latvijos, Lenkijos, Bulgarijos, Pietų Korėjos ir kitų šalių.

Gegužės 22 d. Jums koncertuos svečiai iš Vilniaus – Krašto apsaugos savanorių pajėgų bigbendas (KASP), kapelmeisteris kpt. Ričardas Čiupkovas.

Tai pirmasis karinis pučiamųjų instrumentų kolektyvas, susikūręs 1991 metais po Nepriklausomybės atkūrimo Lietuvoje. Bigbendo koncertinėje muzikos programoje atsispindi įvairus Europos ir Amerikos muzikos stilistinis paveldas. Uždeganti muzika nepaliks abejingų.

Tad maloniai kviečiame Jus į nepriklausomą „Dūdų vasara-12“ festivalį, vyksiantį kiekvieną penktadienį 17 val. Laisvės aikštėje prieš kavinę „Galerija XX“.

Festivalio „Dūdų vasara“ organizatorius – Lietuvos varinių pučiamųjų instrumentų orkestrų asociacija.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: