TV3 nuotr.

Puikiu pasirodymu teisėjus užbūręs Domantas „X faktoriuje“ sieks pakeisti vieną savo savybę

Šį vakarą TV3 žiūrovų laukia antroji tiesioginė „X faktoriaus“ laida – net 10 dalyvių ir vėl stos ant scenos siekdami užkariauti ne tik žiūrovų, bet ir teisėjų širdis. Deja, jau šiandien projektą paliks dar du dalyviai… Kam šiandienos pasirodymas taps paskutiniu?

Išskirtinį pasirodymą ruošia ir jaunimo kategorijos atstovas Domantas Rolis. Teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas visa savaitę dirbo su Domantu siekdami tik vieno – kad žiūrovai išvystų geriausią rezultatą. Dalyvis scenoje atliks Samo Smitho kūrinį, o pasirodymo metu jam talkins profesionalios šokėjos.

Praėjusią transliaciją Domantas pasirodė puikiai. Tačiau būtent dėl to jaunuolis sulaukė pastabų. Scenos profesionalai tikino, kad daina priminė sapną – viskas buvo per daug tvarkinga, scenoje norėjosi kažko daugiau. Ar šįkart Domantui pavyks juos nustebinti?

Paprašytas į interviu prieš antrąjį finalą atsinešti jį atspindintį daiktą, Domantas pasiėmė… Rubiko kubą! Prieš kameras vaikinas teigs, kas šis kubas puikiai atspindi jį kaip asmenybę.

„Pirmas dalykas, jis yra spalvotas. Mano manymu, aš taip pat toks esu. Mano gyvenimas yra spalvotas – negaliu sėdėti vienoje vietoje. Stengiuosi visą laiką turėti kuo daugiau veiklų. Pagrindinės yra dainavimas ir muzika, o tada – sportas, laisvalaikio praleidimas žvejojant arba susitinkant su draugais. Taip pat, yra vietos ir darbui. Jis mano gyvenime užima svarbų vaidmenį“, – pasakoja Domantas, dirbantis Lietuvos Respublikos vadovybės apsaugos tarnyboje.

Iš mažo Musninkų miestelio kilęs „X faktoriaus“ dalyvis pasakos, kad jo gyvenime buvo ir pakilimų, ir nuopuolių. Tokiais atvejais gelbėja artimieji, o atsispyręs nuo dugno, ir vėl pakyli į viršų.

„Nelabai savimi pasitikiu – reikėtų šią savybę savyje pakeisti. Pasitikiu žmonėmis, tačiau negaliu pasakyti, kad visais. Kažkiek tikiu Zodiako ženklais – esu dvynys, mano nuotaikų kaita yra dažna. Galbūt todėl su manimi yra sunku… Atrodo, kad viskas gerai, linksma ir tada atsitinka kažkas, dėl ko man nebegerai ir negaliu paaiškinti, kodėl taip nutiko. Todėl esu sudėtingas žmogus. O gal tai ne Zodiako ženklas, o tiesiog mano toks charakteris“, – atvirai kalbės Domantas.

Didžiausias Domanto noras yra visuomet viską padaryti tobulai. Perfekcionizmo siekiantis vaikinas nusivilia, kai nepavyksta to įgyvendinti. Domantas tikisi, kad projekte pavyks atsikratyti šio įpročio ir į pasaulį žvelgti šiek tiek labiau atsipalaidavus.

„Kiti žmonės sugeba padaryti kažką netobulai ir pasakyti, kad kitą kartą bus geriau. O aš, padaręs ne taip, kaip norėjau, graužiu save. Mano mąstymas turėtų būti šiek tiek kitoks. Tikiuosi, kad „X faktorius“ padės pakeisti save šiuo atžvilgiu, išeisiu iš savo rėmų“, – kalba Domantas.

Domanto ir kitų jubiliejinio sezono dalyvių pasirodymai „X faktoriuje“ – jau šį vakarą, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: