Puikus poilsis Palangoje

Penkios dešimtys Pensininkų Bendrijos Panevėžio Bočiai narių liepos 13 d. keletui dienų buvo išvykę į Palangą pailsėti. Vykstant bendrijos pirmininkė Nijolė Kovalevskaja visus informavo, kur bus apgyvendinta, o poilsiavimas – savarankiškai individualiai..

Palangą pasiekėme ne taip greitai, nes kelias tolimas. Grupė gyveno Svečių namuose „Gluosnis“. Gyventa po du-tris. Kambariai tik ką sutvarkyti, patogūs, jaukūs. Šeimininkai Jonas ir Indrė Šiaučiuliai bei Aušra ir Gintaras Jočiai išskirtinai mandagūs ir paslaugūs. Greitai įsikūrėme ir pasklidome, kas kur. Jaunesnieji tuoj ne tik iki Baltijos pasisveikinti nuskubėjo, apžiūrėjo rožynus, parymojo ant Birutės kalno. Kasdien keliaudavo prie jūros, nes orai buvo puikūs. Lankė muziejus, pramogavo, keliavo pas draugus.

Ketvirtadienio pavakare rinkomės bendroje svetainėje pasidalinti įspūdžiais, mintimis, kūryba. Vakarėlį „Vasariški įspūdžiai“ vedė tarybos narė Regina Bausienė. Kalbėjo bendrijos pirmininkė Nijolė Kovalevskaja, pavaduotoja Regina Žiedelienė, seniūnė Birutė Breskienė.

Pirmiausia gražiai poilsiautojo Petro buvo perskaityta S. Valiūno „Birutės daina“ apdainuojanti Kęstučio žmoną, Vytauto Didžiojo motiną, kilusią iš Palangos. J. Strielkūno eiles „Lietuva“ deklamavo Regina Bausienė. Savo kūrybos eiles apie Dreverną, gamtą, būtį skaitė Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos, Lietuvos kūrybinės raiškos asociacijos „Menų sodas“ narė Ona Striškienė. Kiti poilsiautojai papasakojo, kur buvo, ką aplankė, ką gražaus surado.

Paglostyti saulės ir vėjo, prisikaupę energijos, prisiklausę jūros ošimo, prisišokinėję per bangas ir nusimaudę jūroje puikiai pargrįžo namo.

Ona Striškienė, Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos narė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: