Nuotr. Vilijos VISOCKIENĖS

Puodelių marginimas – puikus procesas

Parodų, žinia, būna visokių: asmeninės ir teminės (pagal pobūdį), stacionarios ir kilnojamos (pagal vietą), komercinės  ir pažintinės (pagal tikslą), meno, verslo – pagal turinį…

Dusetų K. Būgos bibliotekoje puikuojasi nauja parodėlė „Mano puodukas“. Ir ne bet kokia, o neseniai vykusios pamokėlės „Nusipieškime sau puodelį“ rezultatas. Užsiėmimas, kurį vedė menininkė Vilija Visockienė, buvo skirtas įvairaus amžiaus žmonėms, kadangi kūrėjui amžius įtakos neturi.

Pamokėlė, anot dalyvių, buvo įspūdinga: vienspalviai keramikiniai puodeliai visų akivaizdoje ėmė keistis… Dažai ir teptukas kuriančiųjų rankose darė stebuklus: puodeliai nušvito įvairiausiais augaliniais motyvais, sumirgėjo fantastiniais elementais, margaspalviais taškais, atsirado užrašų.

Vilija Visockienė sako, kad užsiėmimas buvo labai smagus, nes visi nuoširdžiai stengėsi. Puodelių marginimas – puikus procesas ir savo kūrybiškumui atskleisti, ir pasitikėjimui įgyti, nes… sugadinti piešinio negali. Tiesiog, jei nepatiko tai, ką nupiešei – imi skudurėlį, atsargiai nuvalai jį ir pieši dar ir dar kartą. Ir staiga supranti, kad Tavo rankose – Tavo puodelis: Tu – esi jo autorius.

Kiekvienas išmargintas puodelis – unikalus kūrinys. Neabejoju, kiekvienas, gersiantis iš jo, pajus ypatingai švelnų bundančio pavasario dienų skambėjimą…


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: