Panevėžio „Lietkabelis“ stojo sužaidė dar vienerias rungtynes 2025-26 m. Lietuvos krepšinio lygos čempionato, kurį remia „Betsson“, atkrintamosiose varžybose.
Pirmosiose pusfinalio rungtynėse, kurių rėmėjas „7bet“, Nenado Čanako auklėtiniai Kaune 75:85 nusileido „Žalgiriui“, kuris serijoje išsiveržė į priekį 1:0.
Antrosios serijos iki trijų pergalių rungtynės Panevėžyje vyks jau šį ketvirtadienį (gegužės 28 d.). Renginio pradžia 18.30 val., bilietus platina Kakava.lt
Šio vakaro rungtynes laikinojoje sostinėje šeimininkai pradėjo po triskart suklysdami ir pramesdami per pirmas tris minutes, o panevėžiečiai veržėsi į priekį (4:8).
Netrukus kauniečiams savo puolimą išjudinti pavyko ir likus dviems minutėms pirmajame kėlinyje jie savo persvarą padidino jau iki šešių taškų (21:15). Tuomet Lazaras Mutičius pasižymėjo iš toli, Jamelas Morrisas pridėjo du taškus kėlinys baigėsi minimaliu skirtumu (21:20).
Antrajame ketvirtyje tarp komandų toliau vyko atkakli kova – paskutinėmis kėlinio sekundėmis lygybę dar kartą metimu iš po krepšio atstatė Dovis Bičkauskis (40:40), tačiau netrukus ketvirtį dėjimu uždarė Ąžuolas Tubelis (42:40).
Po pertraukos svečiai vėl perėmė pranašumą, kai Paulius Danusevičius ir Kristianas Kullamae pataikė po dvitaškį (45:47). Įpusėjus kėliniui tritaškiu Dovydas Giedraitis išvedė į priekį Kauno ekipą (51:50), o dar vieną įsmeigęs likus minutei šeimininkai įgijo plius septynis (63:56).
Žalgiriečiams pavyko įjungti kiek aukštesnę pavarą ir sužaidus pusę ketvirtojo kėlinio jie pirmą kartą jų persvara tapo dviženklė (76:66). Per likusį laiką panevėžiečiams sugrįžti nebepavyko ir seriją pergale atidarė kauniečiai.
Kklietkabelis.lt