Pyragų diena policijoje: vaikų svajonių pildymas ir aukos benamiams gyvūnams

Panevėžio apskrities policijos pareigūnai prisidėjo prie kilnios akcijos ir organizavo Pyragų dieną.

Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate rinkosi Panevėžio mieste ir rajone dirbantys policijos bendruomenės nariai. Neįtikėtino dydžio, grožio ir skonio pyragai nepaliko abejingų – norėjosi bent po kąsnelį paragauti kiekvieno šiluma ir meile paskaninto kepinio. O buvo visko – nuo tradicinio obuolių pyrago iki sūrio suflė ar net burokėlių ir šokolado kepinio, pagardinto aštriaisiais čili pipirais.

Kelių policijos atstovai pasirūpino net gėrimais – atvežė paragauti namuose spaustų sulčių. Finansų skyriaus darbuotojos nustebino ne tik rekordinio dydžio tortu, bet ir 500 eurų priedais – deja, ne tikrais, o originaliomis pinigų atvaizdo servetėlėmis. Prie arbatos ar kavos puodelio aptarus pyragų receptūrą, darbuotojai juokavo, kad dar šiemet vertėtų pakartoti tokius draugiškus pietus, tik nebe su saldumynais, o mėsos ar žuvies patiekalais.

Panevėžio apskrities policijos viršininkas Egidijus Lapinskas džiaugėsi sulaukęs tiek entuziastingų kulinarų ir skatino nuolat būti tokiems vieningiems. Kapelionas Eugenijus Troickis palaimino suneštus patiekalus ir pasakojo bendruomeniškų pietų – agapės – atsiradimo istoriją.

Pyragų diena paminėta ne tik skanaujant kolegų kepinius, bet ir renkant aukas. Panevėžio policijos bendruomenė šįkart aukojo tiems, kas be žmogaus pagalbos išgyventi negali –benamiams gyvūnams, priglaustiems Panevėžio gyvūnų globos draugijoje. Vos per valandą surinkta 154,83 euro, už kuriuos nupirkta 135 kg maisto ir 10 pakuočių kačių kraiko.

Pyragų dieną šventė ir Rokiškio policijos bendruomenė. Kai penktadienio ryte Rokiškio rajono policijos komisariato pirmas aukštas pakvipo cinamonu ir vanile, darbuotojai skubėjo į organizuotą Pyragų dieną. Bendruomenės pareigūnės Enrika ir Auksė prieš kelias dienas pranešė apie numatomą renginį ir paprašė išpildyti keturių vaikų svajones. Į kvietimą atsiliepė visų padalinių darbuotojai ir penktadienio ryte salėje ant stalų puikavosi įvairiausi pyragai ir pyragaičiai. Akcijos pradžią paskelbė Rokiškio rajono policijos komisariato viršininkas Eugenijus Šopis, sveikindamas bendruomenę prisijungus prie kilnaus renginio. Paėmęs pyrago gabalėlį, komisariato vadovas šmaikštavo, kad būtų smagu, jog taip prasidėtų kiekvienas darbo rytas.

Komisariato darbuotojai vaišinosi kvepiančiais pyragais ir dosniai aukojo. Ne vienas pažymėjo, kad toks renginys ne tik padeda tam, kam labiausia reikia, bet tai ir puiki proga pabėgti nuo kasdienių rūpesčių, pabendrauti su kolegomis.

Renginiui pasibaigus, organizatoriai suskaičiavo, kad Rokiškio rajono policijos komisariato bendruomenė suaukojo 77 eurus ir akcentavo, kad toks lemtingas skaičių derinys padės išsipildyti vaikų svajonėms.

Rasa Černauskaitė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: