R. Račkauskas: būtina didinti Savivaldybės veiklos operatyvumą ir geranoriškumą

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas ir Tarybos narys Daumantas Simėnas susitiko su VšĮ „Investuok Lietuvoje“ generaliniu direktoriumi Mantu Katinu ir regionų plėtros koordinatore Rugile Andziukevičiūte.

„Aptarėme bendradarbiavimo perspektyvas ir investicijų pritraukimo galimybes. Privalome daugiau dėmesio skirti miesto investicinės aplinkos gerinimui ir plėtrai. Kartu būtina didinti Savivaldybės veiklos operatyvumą, geranoriškumą priimant verslui reikalingus sprendimus“, – sakė meras R. Račkauskas.

VšĮ „Investuok Lietuvoje“ atstovai pasidalino gerąja patirtimi ir aptarė galimus bendradarbiavimo būdus, užsienio investuotojų pritraukimo galimybes ir investicijų svarbą Panevėžiui.

M. Katinas pabrėžė savivaldos, švietimo įstaigų ir verslo sąlytį: „Labai svarbu investuoti į trišalį bendradarbiavimą, kuriant palankią verslui aplinką. Panevėžys – mechaninės inžinerijos lopšys, todėl reikia ir investuoti į šią sritį, kad čia būtų specialistų, kitaip verslas neateis“.

VšĮ „Investuok Lietuvoje“ yra tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūra, pavaldi Ūkio ministerijai. Ji siekia didinti šalies ekonomikos konkurencingumą, investicinį patrauklumą ir žinomumą pasaulyje. Agentūra teikia informaciją ir konsultacijas užsienio bendrovėms, ieškančioms būdų optimizuoti veiklą, pasiekti naujas rinkas arba didinti užimamų rinkų dalį.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: