R.Sargūno taurė liko Panevėžyje

Raimundo Sargūno taurės turnyro finalo rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa 91:74 (21:14, 28:17, 15:23, 27:20) pranoko Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkus ir apgynė titulą.

Per pirmąsias 5 susitikimo minutes vyko kova taškas į tašką, bet priekyje buvo panevėžiečiai – 11:10. „Lietkabelis“ per likusį laiką sugebėjo atitrūkti – 21:14.

Antrajame ketvirtyje Kazio Maksvyčio auklėtiniai šovė į priekį ir susikrovė dviženklį pranašumą (36:21), o iki pertraukos skirtumas dar labiau išaugo – 49:31.

Trečiajame kėlinyje „Lietkabelis“ pradėjo eksperimentuoti gynyboje ir tai lėmė, jog marijampoliečiai ėmė artėti – 53:64 po trisdešimties žaidimo minučių.

5 minutėms prabėgus „Sūduva-Mantinga“ sušvelnino deficitą iki vienžeklio skaičiaus (64:72), bet po minutės pertraukėlės „Lietkabelis“ nusprendė nebejuokauti ir greitai susigrąžino užtikrintą pranašumą bei šventė pergalę.

„Lietkabelis“: Mindaugas Lukauskis 19 (24 naud. bal.), Simas Galdikas 15 (7/8 dvit.), Žygimantas Janavičius ir Donatas Tarolis po 11, Žygimantas Skučas 10.

„Sūduva-Mantinga“: Gintautas Matulis 17 (3/6 trit.), Aurimas Kieža 13, Evaldas Šaulys (7 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Antanas Udras (5 atk. kam.) po 11, Marius Valukonis 10.

Tai buvo paskutinis „Lietkabelio“ mačas pasirengimo cikle – sezoną panevėžiečiai pradės rugsėjo 22 dieną dvikova namuose su Kauno „Žalgiriu“.