R.Šiaučiulis gimtajam miestui dovanojo nemokamą akustinį koncertą

Penktadienį Anykščiuose nemokamą akustinį koncertą gimtajam miestui surengė dainų autorius ir atlikėjas Ramūnas Šiaučiulis. Prieš vakaro pasirodymą savo dainomis tiesioginiame eteryje jis pradžiugino ir radijo stoties „Nykščiai“ klausytojus.

Kartu su žinomu šalies muzikantu Nėriumi Pečiūra koncertuojantis anykštėnas praėjusių metų pabaigoje išleido savo dainų albumą „Negrįžtam“.

Albumas pavadintas „Negrįžtam“ todėl, kad jo dainos buvo įkvėptos muzikanto asmeninių išgyvenimų, jausmų, gyvenimo etapų, emocijų, skatinančių prisiminti kiekvieną mūsų praleistą minutę šioje žemėje, džiaugtis ir vertinti tai, ką turime čia ir dabar, suprasti, kad mes gyvename tik vieną kartą.

Nors Anykščiuose R.Šiaučiulis koncertavo vienas, jis yra suburęs grupę „Laukinis vėjas“, kurioje dalyvauja vokalistė Rasa ir perkusininkas Tomas. Muzikantas radijo klausytojams žadėjo, kad mūsų mieste jis būtinai surengs pasirodymą ir su grupe.

Muzikantas sakė, kad mielai sugrotų ir didesnei publikai, pavyzdžiui, per Anykščių miesto šventę. Labai mylintis savo gimtąjį miestą, R.Šiaučiulis sakosi koncertuotų net ir be honoraro.

Radijo stoties „Nykščiai“ eteryje R.Šiaučiulis pažadėjo, kad būtinai sukurs dainą apie Anykščius. Jos premjera, žinoma, įvyks gimtojo miesto radijuje.

 

nyksciai


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: