R. Vyžintas Vatikane , Petro koplyčioje (Asm. archyvo nuotr.)

R.Vyžintas: „Italijoje apie Lietuvą žino dar labai mažai“

Rugpjūčio 3-8 dienomis oficiali Panevėžio miesto delegacija, sudaryta iš valdančiosios daugumos atstovų Ramūno Vyžinto, Laimučio Sėdžiaus ir Alekso Varnos svečiavosi saulėtoje Italijoje, kur dalyvavo parodos atidaryme bei dalinosi patirtimi tarptautiniuose susitikimuose.

R.Vyžinto teigimu, iš pradžių panevėžiečiai Gradolio mieste pagal Europos Sąjungos tarptautinę mainų programą dalyvavo fotografijų parodos, skirtos Lietuvos šimtmečiui atidaryme. Politikas akcentavo, jog Italijoje apie Lietuvą žinoma dar labai mažai.

Vėliau panevėžiečiai Castiglione in Teverina miestelyje, kuriame irgi buvo renkamos aukos Panevėžio partneriui Ukrainoje Vynicai, dalyvavo tarptautiniuose susitikimuose, kuriuose buvo akcentuojama vertybių pasidalijimo svarba bei kalbama apie savivaldos lygmenyje iškylančias problemas bei jų sprendimo būdus.

„Aiškiai matyti, kad Italijoje bendras pragyvenimo lygis aukštesnis nei pas mus, tačiau nesakyčiau, kad esame kažkur labai toli. Žodžiu, kaip danguje, taip ir žemėje. O savivaldos problemos tiek Italijoje, tiek Lietuvoje yra labai panašios“,- sakė R.Vyžintas.

Traukiniuose Italijoje vis dar galioja reikalavimas dėvėti kaukes (Asm. archyvo nuotr.)

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: