R.Vyžintas: „Padarykite tvarką. Dvi Lietuvos negali egzistuoti“

Pastarajame Panevėžio miesto tarybos posėdyje, kuris įskaitant pertraukas tęsėsi pusdešimtos valandos, jau nuskambėjus gongui Socialdemokratų frakcijos miesto taryboje seniūnas Ramūnas Vyžintas paragino merą Rytį Mykolą Račkauską bei savivaldybės administracijos vadovus padaryti tvarką, kad dvi Lietuvos šalyje neegzistuotų.

R.Vyžintas teigė, jog viena Lietuva yra Vilnius, o kita – likusios savivaldybės. Anot politiko, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius tikina, kad vakcinų yra, dabar kviečiami skiepytis 55 metų ir vyresni žmonės, o kitą savaitę jau galės skiepytis ir 40 metų sulaukę asmenys, tuo tarpu kitose savivaldybėse skiepų nesulaukia senjorai, lėtinėmis ligomis sergantys žmonės.

„Yra savivaldybių asociacija, o jeigu reikia galiu paskambinti prezidentui Mindaugui Sinkevičiui, kiti forumai. Dabar kalbama apie rezoliucijos miestui partneriui Vitebskui Baltarusijoje paremti priėmimą, tačiau nežinau ar nelendame į svetimą daržą, nes yra Prezidentas, Užsienio reikalų ministerija, Seimo užsienio reikalų komitetas. Neeiliniame posėdyje galbūt galėtume priimti antrą rezoliuciją, reikalaujančią sustabdyti žmonių diskriminaciją“,- porino R.Vyžintas.

Politiko žodžiais, jauni žmonės palieka regionus ir dauguma apsistoja Vilniuje, o periferijoje lieka tik vyresni gyventojai, todėl skirstant vakcinas „procentaliai“ pagal gyventojų skaičių Vilniuje jau greitai bus skiepijami keturiasdešimtmečiai, o regionuose skiepų nesulaukia net pensinio amžiaus žmonės.

„Kada baigsis bardakas?“- retoriškai klausė R.Vyžintas.

Judėjimo „Kartu“ atstovas Rimantas Ridikas sakė girdėjęs, jog panevėžiečiai registruojasi Vilniuje ir ten važiuoja skiepytis. Apie tai prisipažino girdėjęs ir pats meras R.M.Račkauskas.

Mero bendražygė Birutė Valkiūnienė savo ruožtu paragino tarybos opozicijoje esančius konservatorius kreiptis į šalies valdžioje esančią partijos vadovybę, kad žmonės pagal amžiaus grupes nebūtų skirstomi į vilniečius ir likusios šalies dalies gyventojus.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: