Radijo laida apie Rožyno bendruomenę bus transliuojama liepos 31 dieną

Panevėžio miesto Rožyno bendruomenė tapo Žinių radijo bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojamo bendruomenių konkurso „Tai mes!” dalyviais. Siekdama skatinti bendruomenių kūrimąsi Lietuvoje, projekto “Tai mes!” komanda šiemet aplankys 25 Lietuvoje veikiančias bendruomenes,  galinčias pasigirti geraisiais bendruomenių veiklos pavyzdžiais, patirtimi ir žiniomis.

Panevėžio mikrorajono Rožyno bendruomenė yra neįtikėtina ir laužanti dėsnius: iš šalies net atrodo, kad ji net neturėtų veikti, bet veikia darniai ir pakankamai efektyviai. Bendruomenės veikimas paremtas unikaliais principais: ji susikūrė margoje miesto teritorijoje, kur žmonės turi savų individualių interesų ir vis tiek daro ką nors visų bendram labui. Bendruomenės gyvastis neatsiejama nuo Rožyno progimnazijos, su kuria dalinasi atsakomybe ir projektais. Lygiai taip pat bendruomenė bendrininkauja su verslu, susitarusi kartu prižiūrėti bendruomenės iniciatyva pasodintą ąžuolų giraitę. Bendruomenė linkusi iš savų tarpo išskirti ir pagerbti iškiliausius savo asmenis, garsinančius mikrorajoną ir visą Panevėžį savo darbais.

Filmuojant Žinių radijo laidą „Tai mes“, Panevėžio miesto Rožyno bendruomenė turėjo atskleisti, kaip kūrėsi tokia bendruomenė, kas juos vienija ir kaip atrodo jų kasdienybė.

Laida apie Panevėžio miesto Rožyno bendruomenę Žinių radijo eteryje bus transliuojama liepos 31 dieną, 16.10 val.. Laidos video įrašas bus patalpintas www.ziniuradijas.lt.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: