R/S Pulsas nuotr.

Radijo laidoje – pokalbis su projekto „Globalus Panevėžys“ ambasadoriumi Mantu Simaičiu

Radijo stoties „Pulsas“ bangomis transliuojamos pokalbių laidos su projekto „Globalus Panevėžys“ ambasadoriais. Šiemet tokios laidos suplanuotos keturios, šį trečiadienį bus transliuojama antroji laida.

Laidos pašnekovas – Norvegijos sostinėje Osle gyvenantis Mantas Simaitis. Renginių organizavimu ir jų vedimu užsiimantis Mantas kalbės apie save, kas visgi įtakojo išvykti svetur, kokia veikla šiuo metu užsiima, koks jo akimis yra gimtasis Panevėžys ir kt.

Laidos transliacija vyks trečiadienį, spalio 4 d. 11.10 val. radijo stoties „Pulsas“ bangomis, ji bus kartojama ketvirtadienį 17.10 val. ir sekmadienį 11.10 val.

Visus tinklalaidžių įrašus bus galima pasiklausyti projekto „Globalus Panevėžys“ svetainėje www.globalus.panevezys.lt, taip pat radijo stoties „Pulsas“ socialinio tinklo Facebook paskyroje. Klausytojams bus suteikta galimybe ne tik išgirsti, pažinti svetur gyvenančią Panevėžio diasporą, bet ir matyti pačius pašnekovus.

Šiuo metu prie projekto „Globalus Panevėžys“ yra prisijungę 7 ambasadoriai: Airijoje gyvenanti Donata Simonaitienė, Didžiojoje Britanijoje – Sandra Baranauskienė, Estijoje – Justina Pajus, Jungtinėse Amerikos Valstijose – Simas Urbonavičius, Ukrainoje – Robertas Gabulas,  Turkijoje – Ieva Keskinė ir Norvegijoje – Mantas Simaitis.

Apie kitą laidą ir jos pašnekovą informuosime papildomai. Išsamesnę informaciją rasite www.globalus.panevezys.lt.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: