Radijo laidų vedėjas E. Kožuchovskis išsimaudė ledinėje vonioje: „Daugiau pas jus į filmavimus neisiu!“

Šio šeštadienio mylimiausio TV3 žaidimo „galvOK“ svečiais taps charizmatiškasis radijo „Power Hit Radio“ laidų vedėjų duetas Laura Ignatovičiūtė ir Edgaras Kožuchovskis. Pastarasis laidos metu bus pakviestas netikėtam iššūkiui, kuriam pasiryžtų ne kiekvienas… Tiesa, ir pats Edgaras to kartoti neketina – pažadėjo, kad į šio žaidimo filmavimą daugiau niekuomet nekels kojos!

Manto Katlerio komandą papildžiusi Laura ir Marijaus Mikutavičiaus komandos nariu tapęs Edgaras kovo mėnesį mini net dvi progas. Jie ne tik neseniai atšventė savo laidos „Power popietė“ dueto metines, bet netrukus rengiasi ir kitai progai. Mylimiausias jaunimo radijas Lietuvoje „Power Hit Radio“ kovo 31-ąją švęs 19 metų sukaktį!

Vos laidai prasidėjus, M. Katleris žiūrovų paprašys dėmesio – žinomas vyras sakys, kad turi kai ką prisipažinti. „Prieš prasidedant laidai noriu pasakyti, kad iš eilės pralaimėjau jau nemažai laidų. Ir ne todėl, kad esu kvailas – kitos komandos klausimai tiesiog yra lengvesni… Todėl šįkart temas rinksiesi tu, nes aš jas renkuosi blogai. Bet aš gerai galvoju!“ – juoksis M. Katleris, o Laura netrukus pasinaudos kapitono pasiūlyta galimybe – ar tai padės jiems įveikti priešininkus?

Šios savaitės laidoje taip pat apsilankys garsus Lietuvos kikboksininkas Sergejus Maslobojevas, kuris garsėja ne tik savo koviniais gebėjimais, bet ir maudynėmis specialioje ledinėje vonioje. Atskleidęs atsakymą į vieną klausimą, jis pakvies minėtą vonią išbandyti ir kitus laidos dalyvius.

Šį iššūkį priimti bus priverstas Edgaras. S. Maslobojevas pasidalins keliais pratimais, ką daryti, kad gulint ledinėje vonioje nesukaustytų šaltis. Tačiau ar tai padės Edgarui? „Supranti, kad kurį laiką laidą vesi viena…“ – pamatęs vaizdą, kaip E. Kožuchovskis gulasi į ledinę vonią, su Laura juokaus „galvOK“ vedėjas Andrius Žiurauskas.

„Man atrodo, kad daugiau pas jus į filmavimus neisiu!“ – po netikėtos patirties rimtu veidu jiems atšaus Edgaras, o kaip jam seksis susidoroti su iššūkiu, žiūrovai pamatys jau šiandien.

Tačiau vėliau, tarsi atpildu už patirtą iššūkį, Edgaro ir Marijaus komandai taps klausimas, į kurį jie sugebės atsakyti žaibišku greičiu. „Noriu pasakyti, kad mes ką tik užfiksavome mūsų žaidimo rekordą. Nuo mano užduoto klausimo iki nuskambėjusio atsakymo nepraėjo nė sekundė. Tiesą sakant, aš nebaigiau klausimo, ir jau išgirdau teisingą atsakymą“, – nuostabos neslėps A. Žiurauskas.

Laura ir Edgaras laidoje taip pat mielai dalinsis kurioziškomis situacijomis iš savo kasdienybės darbe. Edgaras juoksis, jog jei Laura radijo eterio metu ima per daug kalbėti, kadangi per „Power popietę“ prie pulto sėdi būtent jis, kartais netikėtai išjungia kolegės mikrofoną. „Ir tuomet aš tiesiog šnekuosi su savimi“, – juoko nesulaikys apie tai kalbėdama Laura.

Tiesa, šias puikias emocijas netrukus keis kitos – koks klausimas M. Katlerį privers raudonuoti? „Dar niekuomet atsakius teisingai nėra buvę taip gėda…“ – sakys jis.

O štai kitas klausimas Mantą ir Laurą paskatins prabilti ir apie anksčiau turėtas šukuosenas. Pasirodo, kad anksčiau plaukus šviesinusi yra ne tik Laura, bet ir Mantas. „Mano plaukai 12-oje klasėje buvo šviesinti net du kartus. Peroksidas labai graužė, o plaukas taip ir neatsigavo, nuslinko“, – netikėtą faktą atskleis komandos kapitonas.

Koks dar vienas netikėtas svečias apsilankys laidoje? Kodėl klausimai apie Lietuvą ypatingai džiugins M. Katlerį? Galiausiai, kas privers M. Katlerį kitai komandai pasakyti teisingą atsakymą?

Žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: