Lietuvos naujienos - Verslas - 2021-07-09

Radviliškyje pradėjo veikti pirmoji „Neste“ tinklo degalinė

Automatinių degalinių tinklas „Neste“ plečiasi šalyje ir Radviliškyje atidaro naują degalinę. Tai bus pirmoji šio tinklo degalinė Radviliškio mieste ir jau 78-oji – Lietuvoje. Į modernios savitarnos degalinės įrengimą investuota pusė milijono eurų.

Bendrovės „Neste Lietuva“ generalinis direktorius Markus Lindkvist džiaugiasi, kad Radviliškio miesto bei apylinkių gyventojai savo automobilių degalų bakus nuo šiol galės papildyti aukštos kokybės degalais.

„Naujai pastatyta ir patogioje vietoje įrengta automatinė degalinė Radviliškyje veiks visą parą. Esame tikri, kad naudodamiesi savitarnos paslauga, vairuotojai galės sutaupyti laiko bei degalų įsipilti greitai, patogiai ir už patrauklią kainą“, – teigia M. Lindkvist.

Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis pozityviai vertina, kad patogioje lokacijoje, kuri pasižymi intensyviu automobilių srautu, įsikurs nauja vieta papildyti degalų atsargas. Jis tikisi, kad naujas rinkos dalyvis privers sukrusti ir konkurentus, o iš to laimės vartotojai – degalus besipilantys vietos gyventojai.

„Besiplečiantis privataus verslo paslaugų spektras Radviliškio mieste rodo, kad esame patrauklūs investuotojams. Atėjus naujiems verslams labiausiai laimi mūsų krašto žmonės, nes gali tikėtis dėl augančios konkurencijos aukštesnio lygio paslaugų ir palankesnių kainų“, – pažymi V. Simelis. 

M. Lindkvist teigimu, įrengiant degalinę atsižvelgta į tai, kad per miestą aktyviai juda ir tranzitinis sunkiojo transporto srautas, todėl įrengta speciali sunkiajam transportui skirta kolonėlė: „Tikimės, kad naujai įrengtą degalinę pamėgs ne tik lengvųjų, bet ir sunkiųjų transporto priemonių vairuotojai“.

Degalinėje taip pat bus galima įsigyti aplinkos taršą mažinančio priedo „AdBlue“, skirto naujosios kartos dyzeliniams automobiliams.

Kaip ir visose „Neste“ tinklo degalinėse šalyje, taip ir naujoje degalinėje Radviliškio mieste klientams bus sudarytos sąlygos saugiai naudotis savitarnos paslauga. Pilant degalus ir atsiskaitant savitarnos mokėjimo terminaluose klientai galės dezinfekuoti rankas bei nemokamai pasinaudoti vienkartinėmis pirštinėmis.

Patogiai ir saugiai atsiskaityti už įsipiltus degalus bus galima grynaisiais pinigais, banko bei „Neste“ mokėjimo kortelėmis, taip pat „Neste“ mobiliąja programėle.

Bendrovė „Neste Lietuva“ atstovauja Suomijos korporaciją „Neste“, kuri pasaulio mastu teigiamai įvertinta dėl pasiekimų mokslinių tyrimų srityje bei savo veiklos orientavimo į kokybiškų, inovatyvių ir mažiau taršių degalų gamybą iš atsinaujinančių žaliavų.

Bendrovė ne vienerius metus iš eilės patenka į tvariausių pasaulio įmonių ketvertuką, o šiemet vartotojų buvo antrąkart pripažinta tvariausiu prekės ženklu degalų kategorijoje Lietuvoje. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: