Raguvos gimnazijoje aktyvios sporto dienos

Raguvos gimnazijos mokiniai rugsėjo 23-24 dienomis kartu su fizinio ugdymo mokytoja Simona aktyviai dalyvavo sporto dienose. Salėje ir choreografijos klasėje buvo paruoštos įvairios sportinės rungtys, estafetės, kurias reikėjo įveikti varžantis su klasės draugais.

Vienai iš sportinių veiklų buvo pasitelktas naujasis sporto inventorius – „Kangoo Jumps“ batai, kadangi juos kol kas buvo išmėginę tik pradinukai, vyresnieji mokiniai nekantraudami juos išbandė. Ir jiems patiko. Mokiniai turėjo įveikti sportines trasas: apibėgti kliūtis, šokinėti per lankus, pašokinėti „Kangoo Jumps„ batais nurodytus atstumus, atlikti rodomus mokytojos pratimus.

Mokiniai po sportinių užsiėmimų buvo patenkinti, kad ne tik aktyviai pasportavo, bet ir išbandė naują sporto inventorių, kuriuo galės pasinaudoti ir neformaliojo ugdymo veikloje po pamokų.

Raguvos gimnazija nuo pernai metų įgyvendina projektą „Kangoo Jumps batų įsigijimas“, kuris bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas. Projektu siekiama užtikrinti platesnes sportines galimybes gimnazijos bendruomenei, formuojant aktyvaus sporto įgūdžius. Gerinti formaliojo ir neformaliojo ugdymo kokybę.

Dvi dienas smagiai pasivaržę tarpusavyje ir išmėginę „Kangoo Jumps“  batus, fizinio ugdymo pamokų nori kuo daugiau su šiuo nauju sportiniu inventoriumi.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: