Raguvos gimnazijos mokiniai ir karantino metu rūpinosi gamta

Pora mėnesių mokiniai visoje Lietuvoje mokosi nuotoliniu būdu. Pirmosios savaitės buvo pilnos iššūkių, bet viskas susitvarkė ir gyvenimas nusistovėjo į šiokią tokią rutiną. Kadangi mokiniai šiuo metu tikrai daug laiko praleidžia prie kompiuterių ekranų, vis bandoma juos išjudinti, kad nepamirštų laisvalaikio, kitų veiklų.

Raguvos gimnazijos mokiniai pakankamai aktyviai dalyvavo visur kur siūloma: prieš Velykas sulaukta gražiausių margučių nuotraukų, buvo paskelbtas nuotraukų konkursas, kuriose turėjo matytis užfiksuotas nuotolinis jų mokymąsis ar laisvalaikio pomėgis. Siūlyta aktyviai judėti, tiek vieniems, tiek su šeima, sulaukta video įrašų, kuriuose matyti namų kiemuose parengtos sportinių kliūčių trasos… visi šauniai darbuojasi!

Balandžio – gegužės mėnesiais mokiniams pasiūlyta akcija „Pasivaikščioti su šiukšlių maišu!“.  Tokiu būdu paminėta Žemės diena ir ugdomas mokinių sąmoningumas dėl gamtos taršos. Gimnazijos mokytojai šią akciją priėmė labai noriai ir netgi pritaikė vedamoms pamokoms. Mokiniai buvo tikrai aktyvūs. Sulaukta daug nuotraukų, video įrašų kaip renkamos šiukšlės pamiškėse, pasivaikščiojimams atrastose vietose. Kai kurie mokiniai nemenkus „turtus“ rado, surinko, išrūšiavo ir išmetė į konteinerius.

Trečios klasės mokiniai su tėvais į šią akciją pažiūrėjo meniškai, atsiuntė iš gamtinių medžiagų sukurtus tikrus meno kūrinius – koliažus, paveikslus. Paveiksluose išvysit spalviškai suderintus raštus, sukurtus tikrus peizažus, o kai kurie netgi „kvepia“ atostogomis.

 Gimnazijos administracija didžiuojasi mokiniu aktyvu net ir karantino metu, kad suprato akcijos svarbą, tvarkė aplinkas šalia namų ir ne tik esančiose erdvėse. Akcijoje dalyvavę mokiniai bus paskatinti už geranoriškumą greengifts.lt ekologiškais knygų skirtukais, kuriuos netgi galima auginti ir MyPrint.lt praktiškai panaudojamomis dovanėlėmis.

Darykime gražius darbus!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: