Raguvos gimnazijos mokiniams nuotolinė pamoka su „Kangoo Jumps“ treneriu Tadu

Jau keli mėnesiai kai negalime susitikti su klasės draugais, mokytojais, tad realius susitikimus bent keičiame virtualiais.

Raguvos gimnazija vasarą laimėjo sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamą sporto projektą „Kangoo Jumps batų įsigijimas“, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis sporto projektas skirtas Raguvos gimnazijos mokiniams ir bendruomenei, siekiant didinti fizinį aktyvumą, novatoriškų veiklų propogavimą rajone. Projektu siekiama užtikrinti platesnes sportines galimybes gimnazijos bendruomenei, formuojant aktyvaus sporto įgūdžius formaliojo ir neformaliojo ugdymo veiklose.

Batus mokykla gavo mokinių atostogų metu, kadangi karantino metu draudžiamos įvairios veiklos, batų poros buvo sudėliotos į lentynas ir laukiama grįžtančių vaikų. Labai norėjosi, kad mokiniams grįžus jie bent būtų matę ir šiek tiek susipažinę su Kangoo batais.

Sausio 25 d. mokiniai buvo pakviesti į nuotolinę ZOOM pamoką, susitikti su įmonės „Šok į batą“ direktoriumi ir aktyviu treneriu Tadu Romeika.

 Treneris Tadas pamokoje trumpai pasakojo kad  Kangoo batai patentuoti 1994 m.,  naudojami net NASA bandymuose, aptarta jų nauda sportuojant. Pamokoje praktiškai parodyta kaip taisyklingai apsiauti batus, pademonstruoti baziniai apšilimo pratimai, taisyklinga laikysena. Tadas pabrėžė visus reikalavimus, tvarkos laikymosi taisykles sportuojant su batais, ką daryti ir ko jokiais būdais nedaryti. Treneris pasiūlė kokias veiklas galima įgyvendinti su šia priemone, pavyzdžiui krosas su Kangoo, labai laukiamas grįžimas į mokyklą ir pirmieji sportiniai Kangoo užsiėmimai.

Su šiuo gautu sporto inventoriumi bus sukurtos įdomios, aktyvios sportinės veiklos mokiniams ir bendruomenei.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: