Raguvos gimnazijos organizuotame kompiuterinių piešinių konkurse dalyvavo tikri „kompiuterinio“ teptuko meistrai

Dar prieš prasidedant karantinui Raguvos gimnazija kartu su Panevėžio r. Švietimo centru buvo paskelbusi kvietimą Panevėžio m. ir rajono mokyklų mokiniams dalyvauti parodoje-konkurse „Pavasaris virtualiai…“. Konkurso datas teko šiek tiek pakeisti dėl besikeičiančios situacijos šalyje, kad nusistovėtų rutina nuotoliniame mokyme.

Situacijai nurimus, kai vaikai susidėliojo savo prioritetus ir jau šiek tiek galėjo pagalvoti apie laisvalaikio pomėgius, organizatorių elektroninis paštas pradėjo pildytis mokinių piešiniais. Sulaukta keturiasdešimt dviejų kompiuterinių piešinių iš 5 miesto ir rajono mokyklų. Mokinių piešiniai stebino profesionalumu, spalvų derme, temos pasirinkimais ir išdirbta technika.

Paskelbto konkurso pagrindinis tikslas – suteikti galimybę kūrybinėmis ir meninėmis priemonėmis išsakyti savo nuomonę gamtine tema, skatinant skaitmeninę kompetenciją per meninę reišką. Mokiniai atsiuntė kūrybiškus darbus, kuriuose buvo atskleista gamtos suvokimo samprata.

 Konkurso komisija sudaryta iš gimnazijos specialistų ir Švietimo centro atstovės, atsakingai rinko konkurso nugalėtojus. Atsižvelgus į temos atitikimą, originalumą, kūrybiškumą, atlikimo kokybę tiek kompiuteriniu, tiek meniniu požiūriu buvo išrinkti šešių mokinių piešiniai dviejose amžiaus grupėse.

5 – 8 kl. grupėje laimėtojais tapo: Panevėžio r. Dembavos progimnazijos, Raguvos ir Panevėžio Žemgalnio gimnazijų mokiniai.

9 – 10 kl. grupėje – visi trys mokiniai iš Panevėžio 5- osios gimnazijos.

Sveikiname laimėtojus, jie ir jų mokytojai apdovanoti oragizatorių padėkomis ir greenprints.lt įsteigtomis dovanėlėmis (užrašų knygelėmis ir tušinukais). Organizatoriai dėkoja visiems dalyviams ir mokytojams paskatinusiems mokinius dalyvauti konkurse.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: