Raguvos gimnazijos pradinukai išbandė „Kangoo Jumps“

Raguvos gimnazija įgyvendindama projektą „Kangoo Jumps batų įsigijimas“, bendrai finansuojamą valstybės sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų fondas, įsigijo Kangoo Jumps batus ir laukė grįžtančių mokinių į mokyklą.

Pradinukai grįžo! Jiems ir buvo vedamos kitokios fizinio ugdymo pamokos. Pasikeisdami klasėmis, mokiniai išmėgino sportą su Kangoo batais. Pirmieji žingsniai buvo nedrąsūs, bet pripratę prie batų, išmokę laikyti pusiausvyrą ir klausydami mokytojos Simonos patarimų, pasileido šuoliais po salę. Nors ir pirmą kartą, bet mokiniams ši fizinio aktyvumo veikla patiko labai, ištransliuota daug gerų emocijų, šypsenos nedingo vaikų veiduose.

Sporto projektas skirtas gimnazijos mokiniams ir bendruomenei, siekiant didinti fizinį aktyvumą, novatoriškų sportinių veiklų propagavimą rajone.

Įgyvendinant projektą plečiasi fizinio ugdymo pamokų, sporto renginių įvairovė. Tai buvo pirmasis tokio pobūdžio renginys, bet tikrai ne paskutinis.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: