LNK nuotr.

Ramūnas Cicėnas prabilo apie negailestingą aktoriaus profesiją ir santykius su mylimąja Rimante Valiukaite

Stebėdami žinomus žmones, visada pasmalsaujame, kaip jie gyvena, kuo kvėpuoja ir kaip tapo sėkmingais.  Šį antradienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Bus visko“ – interviu su visiems puikiai pažįstamu aktoriumi Ramūnu Cicėnu, jau daug metų žengiančiu ne tik ant teatro scenos, tačiau matomu ir televizijos ekrane bei kino salėse.

Aktorius kalbės ne tik apie netrukus pasirodysiantį savo režisuotą ir prestižiniame kino festivalyje jau pastebėtą filmą, bet ir daugiau nei 10 metų trunkančius santykius su aktore Rimante Valiukaite bei jų profesijos užkulisius.

Laidos metu vyras prabils apie sunkiai protu suvokiamas situacijas, kuomet aktoriams tenka lipti į sceną. „Yra vienas pavyzdys, kuomet vienam aktoriui prieš premjerą nusižudė sūnus, o jis vaidina pagrindinį vaidmenį komedijoje. Iš ryto padarė ką reikėjo, o vakare vaidino”.

Aktoriaus profesija negailestinga, nes tavo emocinė būsena žiūrovui, atėjusiam į teatrą, rūpi mažiausiai.  Ramūnas Cicėnas sako:  „Neturi teisės būti blogos nuotaikos. Mus to ir mokė. Sako, kam įdomu, atėjo žmogus, gal jis paskutinius dešimt eurų sumokėjo tam, kad ateitų pažiūrėti. O dabar tu blogos nuotaikos. Tu neturi teisės”.

Vyras bus atviras – tam, kad emocinė būsena būtų kuo geresnė, daug sportuoja ir stengiasi nepersidirbti. Gera nuotaika namuose tvyro ir dėl puikų humoro jausmą turinčios gyvenimo partnerės Rimantės Valiukaitės, kuri problemų nesureikšmina ir į viską moka žiūrėti su lengvumu.

„Kiekvieną dieną nustebina kažkokia reakcija. Jei negali nieko pakeisti, viskas, važiuojam kažkur. Pareagavai, ar pakeitei ką nors? Nieko nepakeitei. Sugadinai sau nervų ląstelių, laiko, blogų emocijų, o kam? Būna, kartais užsidegi kažko, tai ir dar pasišaipo. Labai moka nugesinti. Lengvesnis, paprastesnis požiūris į gyvenimą, nereikia problemų. Tas dalykas kažkaip ir laiko mus poroje. Paprastai, linksmai, fainai gyvenam”.

Interviu su aktoriumi Ramūnu Cicėnu – jau šį antradienio vakarą, 20 val., laidoje „Bus visko“, per LNK. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: