AINA.lt nuotr.

Ramygaliečiai maudymosi atviruose vandens telkiniuose sezoną galės atidėti

Praėjusį savaitgalį Panevėžio rajone, kurio vadovai nuolat džiaugiasi pirčių tinklo rajone išsaugojimu, neveikė Ramygalos pirtis ir maudynių bei karšto garo gerbėjai  buvo palikti „ant ledo”. Tiesa, pirtis dirba tik savaitgaliais (penktadienį ir šeštadienį), kuomet po pusdienį ir atskirai maudosi bei periasi moterys ir vyrai. Jei dailiosios lyties atstovės „didesnių bangų nekėlė”, vyrai neslėpė pasipiktinimo. Jie teigė nežiną, ar rajono valdžia paskelbė maudymosi atviruose vandens telkiniuose (kurių rajone yra ypač mažai) sezono pradžią, nes ant pirties durų, jokios informacijos, jokio raštelio, kodėl pirtis nedirba, nebuvo ir ar pirtis, ir kada vėl veiks normaliai.

Pirmadienio rytą kalbintas Ramygalos seniūnas Valdas Chirv prisipažino, jog apie savaitgalį neveikusią pirtį girdintis pirmą kartą. Jį stebino ir tai, kad prie pastato nebuvo jokios informacijos, kodėl pirtis nedirba ir kada problemos bus išspręstos.

Pažadėjęs išsiaiškinti pirties nedarbingumo priežastis maždaug po pusvalandžio perskambinęs seniūnas V.Chirv patikino, kad savaitgalį Ramygalos pirtis neveikė dėl žmogiškojo faktoriaus. Anot jo, pirtininkė jau gerą mėnesį serga, todėl moteris anksčiau rasdavo žmogų, kuris galėtų ją pakeisti, tačiau pastarąjį savaitgalį pakaitinio pirtininko surasti nepavyko, o sirgdama ji negalėjo iškabinti jokios informacijos.

V.Chirv patikino išsiaiškinęs, kad pirtininkės ligos laikotarpiu yra įdarbintas kitas žmogus, todėl ir toliau Ramygalos pirtis dirbs įprastu grafiku, o ramygaliečiams nereikės paskubomis pradėti maudymosi atviruose vandens telkiniuose, kur vandens temperatūra tesiekia vos dešimtį laipsnių, sezono.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: