Gintauto SUBAČIAUS nuotr.

Ramygaloje nuvilnijo Mykolinės – bulvinių blynų kepimo fiesta

Sekmadienį Panevėžio rajone Ramygaloje buvo švenčiami Šv. Arkangelo Mykolo atlaidai, o paskui iškilmės persikėlė į miesto parką kur vyko tradicinė bulvinių blynų kepimo fiesta, koncertavo saviveiklininkai, veikė originalūs atrakcionai, tačiau žadėtos derliaus nuėmimo pabaigos mugės kaip ir nebuvo.

Šiųmetė gamta gero oro nepagailėjo ir tradicinėms Ramygaloje minimoms Mykolinėms, į kurias susirinko bent keli šimtai žmonių. Renginio akcentu,  kaip įprastai, buvo lauko sąlygomis ant dviejų malkomis kūrenamų krosnelių kepami bulviniai blynai, kurie, užpilus grietinės, renginio dalyviams buvo dalijami nemokamai. Teko stebėti, kad buvusiam Panevėžio miesto vicemerui ir buvusiam ramygaliečiui Laurui Jagminui kažkodėl buvo patikėtas svogūnų lupėjo darbas. Gal ką prisidirbo, kad lietų ašaras?

Mykolinių dalyvius su švente sveikino iš Ramygalos kilusi Seimo narė Vilija Targamadzė, Sakartvelo ambasadorė Lietuvoje (taip jau sutapo, kad rajono meras Antanas Pocius pats viešėjo Sakartvele), rajono vicemeras Rimantas Pranys, buvęs ilgametis rajono meras Povilas Žagunis, seniūnas Valdas Chirv, buvo perduoti Seimo narės Guodos Burokienės linkėjimai.

Šventė buvo gan įdomi ir turininga, tačiau derliaus pabaigos nuėjimo mugėje norėjosi matyti bei įsigyti daugiau daržovių ir vaisių, tačiau jų nebuvo. O mažavertėmis loterijomis beveik niekas nesidomėjo.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: