AINA.LT nuotr.

Ramygaloje užsidegė lentpjūvė (nuotraukos)

Šiandien 16.06 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Panevėžio rajone, Ramygaloje, Dariaus ir Girėno gatvėje dega lentpjūvė.

Į įvykio vietą išsiųstos Panevėžio miesto ir rajono priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos (informacija apie įvykį perduota Panevėžio greitosios medicinos pagalbos stočiai).

Sekmadienį šiek tiek po 16 valandos Panevėžio rajone pietinėje Ramygalos miesto dalyje į dangų pakilo juodų dūmų debesys, pasigirdo garsus traškėjimas ir dar garsesnis degančio šiferio spragsėjimas. Pirminiais duomenimis degė medienos apdirbimo įmonė, kurioje šia savaitę buvo betonuojama teritorija, o darbuotojai išleisti atostogų.

Garsios gaisrinių sirenos pasigirdo tik po gerų dviejų dešimčių minučių kai pradėjo kilti dūmų debesys. Prie gaisravietės būriavęsi ramygaliečiai spėjo, kad gaisras galėjo kilti nuo saulės energijos baterijų. Kada gaisras bus likviduotas galima tik spėlioti, nes nemažoje įmonės teritorijoje buvo nemažai medienos gaminių.

Gintautas SUBAČIUS

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: