Ramygalos atviras jaunimo centras laisvinasi iš karantino ribojimų

Švelnėjant karantino sąlygoms Ramygalos atviras jaunimo centras vis plačiau atsiveria lankytojams. Jaunimo darbuotojos planuoja veiklas turiningo bendravimo centro erdvėse pasiilgusiam jaunimui, tiesa, dar su tam tikrais apribojimais.

Norintieji apsilankyti atvirame jaunimo centre prašomi iš anksto registruotis, į vidų įleidžiami ne daugiau kaip du asmenys išlaikant saugų atstumą. Būtina dėvėti veido kaukę, dezinfekuoti rankas. Lankytojams bus pamatuojama temperatūra bekontakčiu termometru, neturintiems apsaugos priemonių bus pasiūlytos vienkartinės veido kaukės, pirštinės.

Jaunimo darbuotojos Ernesta ir Gabrielė daugiausia veiklų planuoja lauke. Bus pastatytas jaunimo pamėgtas teniso stalas, pagal poreikį, susidarius didesnei grupei, vyks veiklos Ramygalos parke.

Artėjanti vasara taip pat žada turiningą užimtumą. Liepos mėnesį planuojamas turistinis žygis ir sveikatinimo stovykla Pašilių stumbryne esančioje stovyklavietėje. Jaunimui bus pasiūlyta ne tik fizinė veikla kūno kultūrai ir ištvermei lavinti, bet ir įdomūs pokalbiai, paskaitos, susitikimai su psichologais.

Viena iš atviro jaunimo centro veiklos tikslų – sudaryti sąlygas jaunimui realizuoti savo kūrybines idėjas, skatinti kultūrinį bendradarbiavimą. Tam skirtas ir artimiausias renginys – tarptautinis konkursas-festivalis „Šokio virusas 2020“.

14–29 metų jaunuoliai kviečiami pagal pasiūlytą muziką sukurti šokį, jį nufilmuoti, padaryti įdomiausio šokio elemento stop kadrą ir video bei nuotrauką atsiųsti konkurso rengėjams iki birželio 10 d. Konkursas vyks socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Ramygalos kultūra“, skelbiant balsavimą. Daugiau informacijos http://www.ramygalosajc.lt/artimiausi-renginiai

Atviro jaunimo centro veikla nenutrūko ir karantino metu, tik buvo perkelta į virtualią erdvę.

Zoom platformoje vyko virtualios teatro pamokos „KAIP“ su Londono Vakarų universiteto aktoriaus-muzikanto specialybės studente Sigita Rutkauskaite, „Facebook“ paskyroje rengtos parodos, koncertai, žaidimai šeimai, video montažai.

Įgijus naujos patirties svarstoma kai kurias veiklas ir ateityje vykdyti virtualiai, tačiau gyvo bendravimo jauniems žmonės niekas neatstos. Todėl laisvėjančios karantino sąlygos įkvepia kuo intensyviau išnaudoti visas atsirandančias galimybes kurti, linksmintis, smagiai ir turiningai leisti laiką mėgaujantis betarpišku bendravimu ir jo teikiamu malonumu.

 Savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply