Rašinio konkurse nusišypsojo sėkmė

Š. m. vasario 26 d. Lietuvos sporto muziejuje ( Kaune ) vyko mokslinė- praktinė konferencija, kurios metu buvo apdovanoti respublikinio rašinio „Nuo mažo takelio į didįjį olimpinį kelią…“ konkurso dalyviai bei jiems talkinę mokytojai.  

Renginio  organizatoriai džiaugėsi, kad Lietuvos moksleiviai domisi sportu, Olimpinėmis žaidynėmis, Lietuvos olimpiečių pasiekimais, jų sportinio gyvenimo istorija. Konkursui buvo pateikti 99 darbai iš 16 Lietuvos mokyklų.

Rašinius apie Lietuvos olimpiečius rašė ir trys Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos mokiniai. Tai Aelita Entkutė ( 7b kl.) ( mokytoja Aušra Vaitkienė), Matas Gugys (6b kl.) bei Gablielius Gerulis ( 6a kl.) (mokytoja Dalia Liorančienė).  Džiaugiamės, didžiuojamės, kad 5-6 klasių mokinių grupėje 1-ąją vietą laimėjo Gablielius Gerulis, parašęs rašinį apie olimpietį Daną Rapšį.  Mokinukas buvo apdovanotas taure, medaliu ir I vietos diplomu. Be dovanų neliko ir laureatais netapę dalyviai –jiems buvo įteikti dalyvių diplomai bei medaliai.

Po pasakojimų apie Lietuvos tarptautinį olimpinį komitetą, apie Lietuvos sporto muziejaus istoriją ir eksponatus konferencijos dalyviai turėjo galimybę apsilankyti Kauno miesto gražiausiose, įdomiausiose vietose. Diena buvo sėkminga ir turininga. Mokiniai įsitikino, kad konkursuose dalyvauti verta.

Aušra Vaitkienė, Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros    mokytoja metodininkė, atstovė ryšiams  su visuomene


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: