Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-03-20

Rašytoja Vaiva Rykštaitė – apie nutrauktą modelio karjerą, emigraciją Londone, darbą senelių namuose, maištininkės prigimtį ir gyvenimą Havajuose!

Lietuvoje dienas su dviem dukromis leidžianti ir kelionės namo pas Havajuose likusį sutuoktinį laukianti populiarių knygų autorė Vaiva Rykštaitė neslepia: karantinas – gera proga pasauliui šiek tiek sustoti, o žmonėms grįžti prie tikrųjų vertybių.

„Mudu su vyru vis dar svarstome, kur geriausia būtų augti mūsų mergaitėms ir kur ateitį norime kurti patys. Lietuva – vienas iš patrauklesnių variantų“, – jau šįvakar „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ prisipažins po pasaulį likimo blaškyta rašytoja Vaiva Rykštaitė. Ir čia pat pridurs, kad bent artimiausius pora metų su šeima dar liks Amerikai priklausančioje didžiausioje Havajų saloje, kur su vyru turi dvi kavines ir ošiant vandenyno bangoms bei visus metus kepinant saulei gimsta jos bestseleriai. „Tačiau gyvenimas Havajuose neprimena atostogų, – skuba pataisyti laidos pašnekovė. – Esame įsikūrę papėdėje ugnikalnio, kuris bet kuriuo metu gali išsiveržti, o lava mūsų namus pasiektų vos per tris valandas“. 

Gimtajame Kaune su artimaisiais laiką leidžianti Vaiva visada buvo, kaip sako jos tėvai, „nerami siela“. Iš pradžių planavo paklusti gimdytojų valiai ir tapti teisininke, bet… dar paauglystėje išvyko į Milaną daryti modelio karjeros. „Norėčiau turėti dabartinį protą ir tuometinę išvaizdą, gal ir modeliu tokiu atveju būčiau – juokiasi 35-erių moteris, – tada mados pasaulyje pamačiau labai daug pavojingų ir negražių dalykų, todėl užvėriau jo duris“.

Laimės lietuvė ieškojo tautiečių pamėgtame Londone, kur išbandė įvairiausius darbus, vėliau kuriam laikui apsistojo Indijoje, kur planavo dirbti jogos mokytoja, bet netikėta trauma ją sugrąžino į realybę. O tiksliau, ant sofos pas mamą. Tada nutrūko ir jos santykiai su mylimuoju, ir Anglijoje pradėtas verslas. Užtat planuose atsirado mintys apie Havajus. Būtent ten ji sutiko ir tokį patį pasaulyje savo vietos nerandantį amerikietį Michaelį, už kurio greit ištekėjo, o šiandien augina dvi gražuoles dukras.

 Tiesūs Vaivos pasisakymai aktualiausiais gyvenimo klausimais, kitoks požiūris į motinystę ir neįprastas gyvenimo būdas sulaukia tūkstančių sekėjų socialiniuose tinkluose. Dar daugiau klausimų jos kūrybos gerbėjams kyla perskaičius buvusios kaunietės knygas – ar jose moteris sutalpina savo ir ją supančių žmonių gyvenimus, ar visos istorijos bei nutikimai yra kūrėjos fantazijos vaisius?

 Atviras pokalbis apie gyvenimą ir visas jos spalvas – jau šį vakarą 21.30 val. laidoje „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: