„RatRace.lt“ vasaros festivalį užbaigs Anykščiuose

„Baltyre RatRace.lt“ festivalis Anykščiuose Rugpjūčio 28-30 dienomis.

“Baltyre RatRace.lt” vasaros uždarymo festivalis – trijų dienų renginys, iš turistinio pasivažinėjimo automobiliais išaugęs į šventę, kurioje puikiai praleis laiką visi norintys. Šį kartą bursimės į  Anykščiuose esantį legendinį Dainuvos slėnį, tad kviečiame visus aplinkinius aukštaičius, rasti savo vietą festivalyje. Galimi netgi trys variantai:

Pirmas ir pats smagiausias variantas – būti festivalio didvyriu ir pasikinkius seną, pigų, bet dar patvarų automobilį su draugų kompanija lėkti “lietuvišką Dakarą”. Per tris dienas reikės įveikti 1000 kilometrų keliais ir keliukais, laukais ir miškais. O po dienos nuotykių automobilyje – vakare lauks gyvo garso koncertai, maistas, gėrimai ir visa kita ko reikia turiningai bei smagiai dienos pabaigai. O jeigu kam trūksta padangų, jas su puikiausiomis nuolaidomis galite įsigyti iš pagrindinio festivalio rėmėjo Baltyre.

Dalyvio paraiška – https://raceadmin.eu/ratRace/register

Antras variantas skirtas tiems, kurių kieme ar garaže stovi automobilis, kuris traukia aplinkinių dėmesį savo grožiu, išskirtinumu ar kitais atributais. Festivalio metu vyks būtent tokių – ypatingų keturračių draugų paroda bei paradas Anykščių gatvėmis. O, kad būtų dar smagiau – automobiliai varžysis dešimtyje skirtingų nominacijų, už kurias bus skiriami prizai.

Registracija į automobilių parodą – https://forms.gle/RgKZtzxrQrXzEhQM7

Ir trečiasis dalyvavimo būdas – būk žiūrovu ir gyvenk festivaliu visas tris dienas. Dienomis galėsi išlydėti dalyvius į jų nuotykį, grožėtis išskirtinių automobilių paroda ir paradu Anykščių gatvėmis, stebėsi lenktynes iš uždarų trasų, o vakarais lauks 2Kvėpavimas, OMERTA, SADBOI, Mad Money koncertai, Com.jaunuoliai humoro pasirodymas bei kitos pramogos.  Festivalio pabaigoje įvyks įspūdinga apdovanojimų ceremonija su šventę uždarančiu visą  dangų nušviesiančiu fejerverku.

Tai pat visus šeštadienį ir sekmadienį kviečiame gyvai išvysti dalyvių važiavimą uždarose purvo trasose įsikūrusiose netoli Užpalių bei Obelių. Tad atvažiuokit ir pasimėgaukite kvapą gniaužiančiu reginiu, bilietų uždarose nereikės.  Visa informacija bus pateikta www.ratrace.lt puslapyje bei RatRace.lt Facebook paskyroje.

Festivalio bilietai – https://kakava.lt/renginys/baltyre-ratrace-lt-summer-fest/1609/3936


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: