AINA TVGNTVNAUJAUSIOS ŽINIOS

Rekordinė trispalvė ant J. Miltinio dramos teatro stogo!

Panevėžys tautinio atgimimo pradžią įprasmino rekordine trispalve! Tai buvo daug jausmų sukėlusi akimirka tiems, kurie vėliavos kėlimo ceremonijoje dalyvavo ir prieš trisdešimtmetį:

Panevėžys tautinio atgimimo pradžią įprasmino rekordine trispalve! Tai buvo daug jausmų sukėlusi akimirka tiems, kurie vėliavos kėlimo ceremonijoje dalyvavo ir prieš trisdešimtmetį. Įspūdingas tautiškumo simbolis, kaip ir prieš tris dešimtis metų, suplazdėjo ant legendinio Juozo Miltinio dramos teatro stogo. Tiesa, vėliavą iškėlė, jau kiti miesto teatrų vadovai.

Simboliškai, po trisdešimties metų, iškilmingo renginio metu, ant Juozo Miltinio dramos teatro suplevėsavusi trispalvė žvarbaus rudeniško oro neišsigandusiems panevėžiečiams priminė, kaip šis valstybingumo simbolis kadais įkvėpė gyventojus patikėti laisve. Tiesa šįkart, kada už tokį vėliavos iškėlimą niekas neberizikuoja būti nubaustas, ji – net keliskart didesnė, bet tokia pat svarbi, ypač tiems, kurie tokiame procese dalyvavo ir prieš tris dešimtis metų.

Įspūdingą vėliavą ant Juozo Miltinio dramos teatro stogo kėlė miesto teatrų vadovai. Kone visi jie prisimena, kaip tas pats procesas atrodė, ir kiek jausmų gyventojams sukėlė anuomet.

Andrius Jevsejevas didžiuojasi, kad teatras turėjo galimybę dieną įprasminti ne tik pakartodamas istorinį procesą, bet ir prasmingu  spektakliu „Pabudimas“, kuris vyko iškart pakilus trispalvei.

Miesto tautinį atgimimą simbolizuojanti trispalvė – viena didžiausių šalyje. Jos plotas viršija net 27 kvadratinius metrus.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.