AINA.LT nuotr.

Rekordinis aukcionas Pasvalyje – pradinė pastato kaina kilo beveik 5 kartus

Pasvalio mieste, Panevėžio g. 10, centrinėje miesto dalyje, šiandien Turto banko organizuotame aukcione už 190,4 tūkst. eurų parduotas pastatas. Pastate buvo įsikūrusi Sveikatos apsaugos ministerijos valdoma Sanitarijos-epidemiologijos stotis. Pastatas yra 273 kv.m., žemės sklypas po juo – 4,5 aro. Aukcione dalyvavo 13 dalyvių, kurie varžytis pradėjo nuo pirmos aukciono valandos ir nustatytą pradinę 39,4 tūkst. eurų kainą kilstelėjo beveik 5 kartus.

„Tikimės, kad naujieji pastato savininkai jį atnaujins ir pritaikys šiuolaikinėms reikmėms. Pagal pastato išplanavimą vertinome, kad antrasis aukštas galėtų būti gyvenamosios paskirties, o pirmasis aukštas atvertas komercijai. Bet kuriuo atveju, tai jau spręs naujasis pastato savininkas su savivaldybe“, –  sako Turto banko Pardavimų departamento direktorė Guoda Gurauskaitė.

Pasak Turto banko atstovės, Pasvalys pastaruosius dvejus metus itin išsiskiria aktyvumu ir dalyvių skaičiumi aukcionuose.

Šiame aukcione gautos lėšos už objektą bus skirtos valstybės turto atnaujinimo ir modernizavimo projektams – tarp jų naujų administracini pastatų, policijos komisariato ir vaikų ligoninės statybos.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: