LaisvalaikisŽiniasklaida

Renata Gaidan laidoje KK2 bus atvira: „Nežinau, ar verta dėl vyrų stengtis“

Merginų grupės „Panteros“ narės Renatos Gaidan širdis vėl laisva. Ketvirtadienio laidoje 19.30 val. KK2 moteris atskleis, kad ją išdavė mylimasis. Moteris pripažins, kad beveik visi jos vyrai jai buvo neištikimi.

„Vyrai skirtingi, bet visi vyrai eina į kairę. Bet vieni slepia, kiti neslepia arba nemoka slėpti“, –aiškins moteris.

Renata labai pyksta ant vyrų, kadangi šie nori moterimis pasinaudoti tik seksualiai. Gražuolė prisimena, kad kartą vyras jos net paprašęs pasimatymo metu apmokėti sąskaitą.

Nors daugeliui atrodo, kad Renata stengiasi atrodyti seksuali dėl vyrų, esą taip nėra. Moteris pripažįsta, kad jie nėra verti apskritai jokių pastangų.

„Nežinau, ar apskritai verta dėl vyro kažką daryti. Čia yra tavo gyvenimas. O su vyru kitą dieną gali išsiskirti“, – kalbės R. Gaidan.

Laidoje Renata atskleis, kad ir krūtinę operavosi tik dėl savęs: „Tikrai ne dėl vyrų. Turėjau problemą – po gimdymo reikėjo patobulinti. Visos moterys nori dailesnės krūtinės.“

Visą interviu su Renata Gaidan žiūrėkite šį ketvirtadienio vakarą laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.