Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-10-21

Renatos atsakymas privertė nusijuokti ne vieną: „Norėjau „Lexus’o“, vyras padovanojo – Leksą“

Trečiadienio vakarą TV3 laidos „Gero vakaro šou“ studijoje svečiuosis gerai žinomi atlikėjai – Renata ir Deivis Norvilai bei jų keturkojis šeimos narys Leksas. Pora labai atvirai ir šmaikščiai pasakojo apie savo augintinį – Leksą, Deivio pomėgius ir atsakomybes šeimoje.

Laidos vedėjas Mindaugas Stasiulis paklausė, kodėl toks įdomus šuns vardas. Renata į tai atsakydama prajuokino visus: „Norėjau „Lexus’o“, vyras padovanojo – Leksą“.

Pokalbio metu išaiškėjo, kad Renatos ir Deivio šeimos modelis – nestandartinis.  Deivis sukasi virtuvėje ruošdamas maistą ir kokteilius, o Renata užsiima tradiciškai labiau vyriškais laikomais darbais.  

Deivis visus nustebino, prisipažinęs, kad jo hobis – medžioklė. Tačiau, pasirodo, kad dažniausiai jis fotografuoja, o ne šaudo. Vyras prisipažino, kad kiti medžiotojai jo jau ne kartą klausė: „Klausyk, vaikeli, tu 50-tą kartą išeini į lauką, kada tu šausi? “, – juokavo atlikėjas.

Tačiau labiausiai laidos vedėjus Justiną Jankevičių ir Mindaugą Stasiulį bei studijos svečius nustebino Renata. Ji prisipažino, kad mėgsta viską, kas susiję su meistravimu. Moteris puikiai žino, kas yra veržliaraktis ir jam jį naudoti, kaip pataisyti žoliapjovę ir t.t. Tai patvirtino ir jos vyras:

„Aš, kai pjaudavau žolę su traktoriuku ir jis kažkodėl sustodavo, šaukdavau: Renata, ateik čia nebeužsiveda! Renata ateidavo ir sutvarkydavo“, – juokėsi D. Norvilas.

Taip pat, Renata papasakojo nutikimą, kuriuo iki šiol pati didžiuojasi. „Gal buvau kokių 17-os metų, kai močiutei sugedo laidinis telefonas, tai aš iš dviejų telefonų padariau vieną, kad veiktų“, – pasakojo atlikėja.

Dar daugiau juoką keliančiu istorijų iš Renatos ir Deivio gyvenimo bei smagų žaidimą, kurio metu jie turėjo pademonstruoti, kaip gerai vienas kitą pažįsta, žiūrėkite šiandien 19.30 val. „Gero vakaro šou“ laidoje per TV3.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: