Respublikinėje Panevėžio ligoninėje didėja darbuotojų atlyginimai

Sveikatos apsaugos ministerijai iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto rezervo skyrus lėšų asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų atlyginimams didinti, nuo šių metų liepos 1-osios kilo ir VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojų, bendrosios praktikos slaugytojų ir kitų darbuotojų darbo užmokestis.

„Ministerijos rekomendacijose pabrėžta, kad vidutinis darbo užmokestis turi būti keliamas visiems ligoninės darbuotojams. Džiaugiuosi, kad administracijos, ligoninės Gydymo tarybos, profesinių sąjungų bendru sutarimu nuspręsta didžiąją gautų lėšų dalį skirti bendrosios praktikos slaugytojų ir jiems prilygintų specialistų darbo užmokesčiui didinti. Bendrosios praktikos slaugytojai dirba labai sunkiai ir daug, o atlygis už jų triūsą ne visada adekvatus“,- sakė Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Ivanas Dorošas.

Nuo liepos 1-osios bendrosios praktikos slaugytojų ir jiems prilygintų specialistų darbo užmokestis padidėjo vidutiniškai 100 eurų, gydytojų – 80 eurų, kitiems ligoninės darbuotojams algos kilo nuo 70 iki 30 eurų. (sumos nurodytos neatskaičius mokesčių).

„Beveik 600 ligoninės darbuotojų – valytojų, lauko darbininkų, maisto išdavėjų – dirbo už minimalų atlygį. Nuo liepos 1-osios ligoninėje nebeliko dirbančiųjų už minimalią algą, nes šiek tiek padidėjo ir šios kategorijos darbuotojų darbo užmokestis. Visi sąžiningai dirbantys verti pagarbos ir aukščiausio atlygio, tačiau galimybės šiandien yra tokios, kokios yra. “,- teigė I. Dorošas.

Direktorius pažymėjo, kad darbo užmokesčio augimas didina ligoninės kaip darbdavio patrauklumą darbo rinkoje.

Šiuo metu Respublikinėje Panevėžio ligoninėje dirba apie 2040 darbuotojų. Su ligoninės darbuotojų atlyginimų vidurkiais galite susipažinti www.panevezioligonine.lt skyriuje „Veikla“.

 

Respublikinės Panevėžio ligoninės inf.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: