Respublikinės Moksleivių Dainų šventės Šokių dienos dalyvių atranka

Ši vasarą Panevėžio rajono ir miesto kultūros centrų vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių kolektyvams nusimato itin gausi renginių. 2016 metų liepos mėnesį Vilniuje vyks 8-oji Lietuvos moksleivių dainų šventė „Tu mums viena“. Velžio bendruomenės namuose balandžio 16-ąją jau įvyko liaudiškų šokių kolektyvų atranka į respublikinės moksleivių Dainų šventės Šokių dieną.

Šventei paruoštus šokius Merginų kategorijoje komisijai pateikė šokėjos iš Paįstrio ir Smilgių kultūros centrų (vad. Nijolė Vidžiūtė). Taip pat atrankoje dalyvavo Dembavos kultūros įstaigos merginų kolektyvas (vad. Dainora Venslovienė), dvi Velžio liaudiškų šokių grupės (vad. Jonas Narcinkevičius), Ramygalos jaunieji šokėjai (vad. Renata Rakašienė) ir Panevėžio miesto kolektyvai. Po komisijos vertinimų, paaiškėjo, kad visi dalyvavę kolektyvai atstovaus Panevėžio regioną respublikinėje Moksleivių dainų šventėje.

„Dainų šventė yra išskirtinis Lietuvos kultūros reiškinys – tai daugiausia dalyvių pritraukiantis šalies kultūrinis ir edukacinis renginys, kuriam ruošiamasi keletą metų. Labai džiaugiuosi, kad Panevėžio krašto jaunuoliai turės galimybę prisidėti prie kultūrinio paveldo puoselėjimo ir savo sunkaus darbo bei pastangų rezultatus pristatyti visai Lietuvai. Tai viso gyvenimo patirties galimybė!“ – mintimis apie artėjantį renginį dalijosi choreografė Nijolė Vidžiūtė.

Pagrindiniai „Tu mums viena“ šventės renginiai – „Siemens“ arenoje vyks Šokių diena, Vingio parke – Dainų diena ir Kalnų parke – Ansamblių vakaras. Numatoma, kad šiuose koncertuose dalyvaus apie 20 tūkstančių mokinių. Linkime sėkmės visiems, ypač Panevėžio regiono delegatams!

Paįstrio kultūros centro parengta informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: