Respublikiniame rašinio konkurse net trys laureatai iš Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos

Jau tryliktą kartą Lietuvos sporto muziejus organizavo mokinių rašinio konkursą apie Lietuvos sportininkus.

Ne pirmus metus šiame konkurse dalyvavo ir Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos mokiniai, nes sportui mūsų mokykloje skiriama daug dėmesio,  geriems sportininkams jaučiama pagarba. 

Praėjusių metų rašinio konkurso tema, pasak organizatorių, buvo ypatinga- „ Ką gyvenime turėčiau nuveikti, kad mane prisimintų ? “ Nelengva, tačiau pamąstyti apie gėrį, kilnią viltį, nelengvų darbų esmę bei prasmę ir dalyvauti šiame rašinio konkurse ryžosi net vienuolika „žemyniečių“. 

Š. m. vasario 27 d. Lietuvos sporto muziejuje vyko mokslinė- praktinė konferencija, kurioje muziejaus direktorius Pranas Majauskas, pasveikinęs konkurso dalyvius ir jų mokytojus, pasidžiaugė, kad konkursas pasiekė savo tikslą- paskatino mokinius domėtis sportiniu gyvenimu ir pastebėti sportininkų asmenybių ypatumus, vertybes bei poelgius, kurie su pagarba išliktų mūsų atmintyje. Plačiau apie šių metų rašinio konkursą kalbėjo vertinimo komisijos nariai. Jie išsamiai aptarė konkursinius darbus ( jų buvo daugiau kaip du šimtai ), išsakė rašinių privalumus bei trūkumus ir paskelbė nugalėtojus.  

Džiugu, kad net trys „Žemynos“ progimnazijos mokiniai tapo šio konkurso laureatais. Tai penktokės Austėja Kavoliūnaitė ir  Paulina Kvedaravičiūtė ( mokytoja Aušra Vaitkienė) bei septintokas Meinardas Kakanis (mokytoja Dalia Liorančienė). Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti laureatų diplomais ir gražiais prizais.  Neliko be dovanų ir kiti konkurso dalyviai. 

Rašiniai apie sportininkų pačias geriausias savybes ne tik skatina mokinius domėtis sportiniu gyvenimu, bet ir įkvepia juos fiziškai bei dvasiškai tobulėti.                                                        

Aušra Vaitkienė, 

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros  mokytoja metodininkė, atstovė ryšiams  su visuomene


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: