TV3 nuotr.

Režisierius A. Žiurauskas – apie kandžią repliką, kurios nepamiršta net po 7 metų: „Tai mane labai užgavo“

Atrodo, kad Andriaus Žiurausko pilna visur – žinomas vyras ne tik yra aktorius, režisierius ir šmaikščiausio žaidimo „galvOK“ vedėjas, bet ir Kauno „Žalgirio“ klubo balsas, pašėlusiai užvedantis publiką rungtynėms. O šį trečiadienį, TV3 laidoje „Gero vakaro šou“, Andrius prabils ne tik apie tai, kaip tapo neatsiejamas nuo krepšinio, bet ir kur išvysime jį jau visai netrukus…

Režisuoti filmą ar serialą – nelengva. O dar sunkiau tada, kai tave palydi beprotiškos, kone neįmanomos svajonės… Būtent tokį – nelabai vykusį, bet didelių tikslų turintį režisierių Laimoną – Andrius įkūnija Emilio Vėlyvio „Pačiame brangiausiame seriale“, kurį TV3 žiūrovai nuo spalio 9 d. 21 val. bus kviečiami stebėti kiekvieną pirmadienio-ketvirtadienio vakarą.

Andrius pripažins ir pats „iškepęs“ ne vieną lietuvišką serialą, tad pagrindinio veikėjo Laimono bėdos – dirbti Holivude, nors iš tiesų kuria tik mažo biudžeto serialus Lietuvos rinkai – puikiai pažįstamos ir jam.

Tiesa, apie tai kalbėdamas, A. Žiurauskas juoksis: „Nors mano personažas ir nėra pats sėkmingiausias pasaulyje, šįkart – ne mano dėka, aš dėl to nesu kaltas. Tokios aplinkybės…“

O ar žinodami, kad Andrius sukasi kino pasaulyje, nepažįstami žmonės jam ir realybėje dažnai užsimena, kad norėtų suvaidinti viename ar kitame seriale? Režisierius pasakos, kad tokios situacijos tikrai nėra retos, tačiau vienos, nutikusios per Tarptautinę teatro dieną prieš 7 metus, jis nepamiršta iki šiol.

„Šventėje, į kurią buvo susirinkusi visa Kauno teatro gildija, prie manęs staiga atsisėdo jauna aktorių porelė – vyras ir žmona. Jie manęs paprašė pasidalinti kontaktais, kad… pakliūtų į kiną. Pasakiau, kad jokių kontaktų nėra – reikia eiti į kastingus, kelis kartus pasibandyti ir laukti laimingo loterijos bilieto. Tada jie man sako: „Kas tau yra? Tu – pasikėlęs šmikis! Tau gaila?!“. O tada atsisukę į visus dar pasakė, kad Žiurauskas – tikra padugnė! Tai mane labai užgavo, nes iš tiesų nėra jokių kontaktų. Pavyzdžiui, jei paskambinčiau Emiliui Vėlyviui ir paprašyčiau mano bičiuliui Mindaugui Stasiuliui duoti kokių vaidmenų, jis man pasakytų pačiam ir duoti. Arba pasiųstų dar toliau“, – dabar jau su šypsena pasakos A. Žiurauskas.

Žinomas vyras papasakos ir apie tokias situacijas, kai filmuose žūtbūt privalu stambiu planu parodyti rėmėjo produktus – nuo mineralinio vandens iki picų. Deja, kartais tokie produktai atsiduria tokiose scenose, kuriose jie absoliučiai netinka… Kaip tokiais atvejais išsisukti iš padėties? O panašią situaciją, kurioje bus atsidūrusi Ineta Stasiulytė, išvysime jau pirmojoje „Pats brangiausias serialas“ serijoje.

Ne ką mažiau įdomi istorija žiūrovų lauks ir tuomet, kai A. Žiurauskas ims pasakoti savo kelią iki to, kaip tapo Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo balsu.

„1999 metais, kai „Žalgiris“ laimėjo Eurolygą, o aš buvau paprasčiausias Kauno valstybinio lėlių teatro aktorius, vos ką tik pradėjęs vesti renginius, man staiga ryte kažkas paskambino ir pasakė, kad šiandien sporto halėje vyks Kauno „Žalgirio“ sutiktuvės. Jas turėjo transliuoti viena televizija, o renginio vedėjas buvo kitos televizijos atstovas Sigutis Jačėnas, todėl organizatoriams staigiai prireikė kito vedėjo. Jie paklausė, ar šio renginio negalėčiau pravesti aš? O juk pristatinėti „Žalgirį“ – kiekvieno kauniečio svajonė! Tai buvo stebuklas – karjera ne tai, kad pakyla laipteliu, o tampa tramplinu viskam! Kadangi neturėjau smokingo, prisimenu, kad paskambinau į muzikinį teatrą ir paprašiau man jį paskolinti. O kai iki transliacijos likus dviem valandoms pradėjau rašyti tekstus ir galvoti, kaip čia viskas turėtų vykti, gavau kitą skambutį. Jo metu man pasakė, kad S. Jačėnas spjauna į televiziją ir visgi bus renginyje, todėl manęs – nebereikia…“ – prisiminimais dalinsis A. Žiurauskas, o kaip galiausiai jo svajonei buvo lemta išsipildyti, žiūrovai išvys laidoje.

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: