Aukštaitijos naujienosKupiškis

Rezultatų siekiama institucijų bendradarbiavimu

Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijoje vyko Alfonso Smetonos šaulių 5-osios rinktinės, Kupiškio S. Lozoraičio šaulių 505-osios kuopos jaunųjų šaulių susitikimas su Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūne Viktorija Aelita Budriene.

Susitikimo metu jauniesiems šauliams suteikta informacija apie prekybos žmonėmis formas, verbavimo būdus ir pagalbos prekybos žmonėmis aukoms teikimo galimybes. Jaunimas sužinojo, kokių atsargumo priemonių reikia imtis, kad nepatektų į prekiautojų žmonėmis pinkles, kaip atskirti tikrą darbo pasiūlymą nuo apgaulės, kodėl savo asmens dokumentą galima duoti tik valstybės pareigūnui, kur kreiptis pagalbos atsitikus nelaimei, būnant užsienyje, ir kita informaciją, kad kelionė į kitas šalis būtų saugesnė.

Po paskaitos apie prekybą žmonėmis jaunieji šauliai dalyvavo rikiuotės, lyderių savybių ugdymo pratybose. Kupiškio S. Lozoraičio šaulių 505-osios kuopos vadas Darius Baronas ir bendruomenės pareigūne V. A. Budrienė aptarė 2018 m. bendradarbiavimo gaires ir bendrą jaunųjų šalių ir jaunųjų policijos rėmėjų veiklą.

Panevėžio aps. VPK Kupiškio r. PK bendruomenė ir Kupiškio S. Lozoraičio šaulių 505-osios kuopos jaunieji šauliai gali pasigirti ne vienerius metus trunkančiu institucijų bendradarbiavimu – renginiais, jaunųjų šaulių stovyklomis, žygiais, varžybomis, šventiniais minėjimais.

 

 

Karolina Miganovičienė

Siūlome perskaityti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.