„Rimi“: sau tinkamiausią apsipirkimo būdą nuo rugsėjo 13 d. ir toliau ras kiekvienas

Prekybos tinklas „Rimi“ pasiruošė įgyvendinti naujas COVID-19 prevencijos priemones, kurios pagal Vyriausybės reikalavimus prekybos centrams tampa privalomos nuo š. m. rugsėjo 13 d. Visus pirkėjus, nepriklausomai nuo jų imunizacijos pasirinkimų, apsipirkti ir toliau kvies dar labiau sustiprėjusi elektroninė parduotuvė www.rimi.lt, o galimybių pasų ir jiems prilygstančių dokumentų tikrinimas bus organizuojamas pirkėjams jau pažįstamais srautų reguliavimo būdais.

„Rimi“ tinkle sau tinkamiausią apsipirkimo būdą gali rasti kiekvienas pirkėjas – turime ne tik įvairaus dydžių fizinių parduotuvių, bet ir elektroninę parduotuvę, kurioje vienintelis prašomas dokumentas – jūsų banko kortelė, – sako „Rimi Lietuva“ Operacijų departamento vadovė Irina Miklienė. – Tuo tarpu fizinėse „Rimi“ parduotuvėse įgyvendinsime nacionaliniu lygiu nustatytus reikalavimus – 43 prekybos vietose bus tikrinami galimybių pasai ir jiems prilygstantys dokumentai.“

Išnagrinėjus įvairius aspektus, susijusius su kiekvienos iš 73 (3 iš jų šiuo metu uždarytos) „Rimi“ tinklo parduotuvių prekybiniu plotu ir pastatų nuosavybe, įvertinta, kad įsigaliojus naujiems reikalavimams be pokyčių galės veikti 27 visoje Lietuvoje esančios „Rimi“ parduotuvės. Numatant po rugsėjo 13 d. pasikeisiančius pirkėjų srautus, jose bus atitinkamai pasiruošta organizuoti darbą, kad apsipirkimas visiems išliktų sklandus.

„Prekybos centrai, kuriuose įsikūrusios „Rimi“ parduotuvės, imunizacijos dokumentų tikrinimą organizuos ir apie tai komunikuos pagal savo tvarką, – teigia Irina Miklienė. – Tuo tarpu pačiai „Rimi“ priklausančiuose pastatuose bus pritaikyti pirkėjams pažįstami, kitose srityse  jau seniai taikomi srautų reguliavimo ir dokumentų tikrinimo būdai.“

Štai, ką turėtų žinoti pirkėjai apie imunizacijos dokumentų tikrinimą „Rimi“ tinklo parduotuvėse:

  1. Atvykus apsipirkti jus pasitiks plakatai su instrukcijomis, kokius dokumentus paruošti tikrinimui.
  2. Prie parduotuvės įėjimų į visus kilusius klausimus atsakys mūsų darbuotojai.
  3. Tam, kad kuo sklandžiau patektumėte į parduotuvę, prie įėjimų lauks pirkėjų srautus reguliuojančios sienelės arba juostos.
  4. Parduotuvės fojė prašysime jūsų imunizacijos dokumentų. Galimybių paso arba ES COVID sertifikato QR kodus skenuosime, o kitų rūšių leidžiamus dokumentus – tikrinsime rankiniu būdu.
  5. Asmens tapatybės dokumentų pateikti nereikės, nebent kiltų klausimų dėl pirkėjų, pateikusių imunizacijos dokumentus, tapatybės ar amžiaus.
  6. Didžiausiose „Rimi“ parduotuvėse – Vilniuje esančiose „Rimi Šiaurės miestelis“ Žirmūnų g. 64 ir „Rimi Mylia“ Kedrų g. 4 – lauks stacionarūs Galimybių pasų QR kodų skaitytuvai. Kitus dokumentus tikrins apsaugos darbuotojai.
  7. Dokumentai bus tikrinami kaskart jums apsilankant parduotuvėse.

„Ruošdamiesi Vyriausybės reikalavimų, įsigaliosiančių nuo rugsėjo 13 d., įgyvendinimui norime patikinti mūsų pirkėjus, kad kartu su jais patiriame šį pokytį bei prašome supratimo, – sako Irina Miklienė. – Pradžioje neišvengiamai gali kilti nepatogumų tikrinant dokumentus, todėl norėtume pakviesti visus pasinaudoti proga gauti Galimybių pasą ir taip sutrumpinti savo laukimą eilėje prie parduotuvės. Taip pat primename, kad  imunizaciją įrodančių dokumentų sąrašą skelbia Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija, kartu su atsakymais į aktualiausius klausimus.“


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: