LNK nuotr.

Rimvydas Širvinskas-Makalius apie žodžius, išgirstus verslo pradžioje: „Tu esi niekas“

„Kas čia jis toks, jis yra niekas. Mes esam viskas, o tu esi niekas, supranti?“, – jau šį pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ apie komentarus, kuriuos išgirdo verslo pradžioje, pasakos 32-ejų verslininkas Rimvydas Širvinskas-Makalius.

Rimvydas – įkvepiantis pavyzdys kaip pomėgį paversti klestinčiu verslu. Jis vadovauja vienai didžiausių keliones organizuojančių kompanijų Lietuvoje, o socialiniame tinkle jį seka 100 tūkstančių žmonių, besižavinčių it atvirukai atrodančiomis jo nuotraukomis iš tolimiausių pasaulio kampelių. Tačiau daugelis, pasak verslininko, nė neįsivaizduoja kiek jam teko dirbti ir ką paaukoti tam, kad pomėgis keliauti ir dalintis įspūdžiais taptų sėkmingu verslu.

„Jeigu dabar tam Makaliui, kuris būdamas 18-os pradėjo verslą, galėčiau duoti patarimą, aš jam pasakyčiau, kad jeigu jau pradėjai, tai gal nenustok ir varyk toliau į priekį. Tu gali atkreipti dėmesį į kažkokią konstruktyvią kritiką, bet jokiais būdais ji neturi užgulti tavo ausų…“, – sakys R.Širvinskas- Makalius.

Keturiolika – tiek metų skaičiuoja Rimvydo kelionių verslas, o tai beveik pusė jo paties nugyventų metų. Nepaisant sėkmės, jis sako dar nepasiekęs to, ką yra užsibrėžęs. „Gyventi siekiant vis naujų tikslų – smagiau, tuomet darbas išlieka įdomus ir teikia malonumą. Ir nesvarbu, ar jūsų tikslas aukštesnis postas, ar tiesiog noras išmokti užsienio kalbą“, – pasakos Rimvydas.

Kodėl sulaukęs sėkmės Rimvydas norėjo viską mesti? Kas Makalių sustabdė tuomet, kai tapęs žinomu ir, uždirbęs pirmas dešimtis tūkstančių, susirgo žvaigždžių liga, o pinigus ėmė tiesiog taškyti?

Interviu su Makaliumi – gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“, jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: