AINA TVGNTVNAUJAUSIOS ŽINIOS

Rinkiminiai plakatai J. Miltinio dramos teatro stenduose

Aktorių nepasitenkinimą sukėlė spektaklių reklamas slepiantis politiko veidas.  Sausio 13-ąją Juozo Miltinio dramos teatrui priklausančiuose reklaminiuose stenduose buvo iškabinti vieno kandidato į Panevėžio merus plakatai. Tokia politinė reklama nebuvo suderinta su teatru ir už jos talpinimą nebuvo sumokėta.

Taip vienas iš kandidatų į Panevėžio miesto merus pakomentavo reklamą, atsidūrusią ant Juozo Miltinio dramos teatrui priklausančių stendų.

Rodos, kad ir vietos rinkiminiams plakatams parinktos neatsitiktinai. Politikas tikina, kad šias vietas plakatams neapgalvotai išrinko juos klijavę savanoriai.

Teatro vadovai pastebėjo, kad plakatai ant stendų atsidūrė būtent sausio tryliktosios savaitgalį, o atsiklausta, ar už reklaminį plotą susimokėti, pasiūlyta nebuvo.

Rimantas Petukauskas teigia, kad už panaudotus reklaminius plotus yra pasiryžęs sąžiningai sumokėti, o ne vietoje pakabintus plakatus pašalinti.

Tokių reklaminių, dramos teatrui priklausančių stendų, Panevėžyje yra per dvidešimt. Politiko plakatai pastebėti didžiojoje dalyje jų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close